Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak azért kérte meg a kezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért kérte meg a kezem, mert én nagyon vágytam rá?

Figyelt kérdés
A párom nagyon furán kérte meg a kezem. Alapból nagyon romantikus, random is meglep aprósággal, figyelmes még sosem volt ilyen figyelmes ember az életemben. Ezért is lepett meg, hogy mikor megkérte a kezem, az nagyon fura és egyszerű volt. Feküdtem az ágyon egy szál semmiben (nem volt előtte akció, csak meleg volt) és egyszer csak feltette a kérdést. Nem mondott előtte semmi kis felvezetőt és le sem térdelt. Hiányérzetem van. Én azt hittem, ennél jobban átgondolja, megtervezi az egészet és különlegesebb lesz. Csalódott vagyok. A gyűrű maga tökéletes egyébként, tehát tényleg odafigyelt a stílusomra stb. Csak ez most bánt, mert egy életben remélem egyszer lesz ilyen. Az a baj, hogy én már szerettem volna, ha megkéri a kezem...és ő hozta ezt fel anno, hogy lánykérés, de aztán mégsem erőltette és sokszor utána én hoztam fel, hogy ez nekem fontos stb. Már bánom, mert úgy érzem, azért nem volt átgondolt az egész, mert már csak oda akarta adni, hogy befogja a szám és végre legyünk túl rajta...nem erre számítottam.
2020. okt. 5. 09:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
16%
A legtöbb esetben igen, ezért kérik meg a nő kezét, különben elviselhetetlen egy idő után a hölgy hangulata. Másik eset, amikor birtokolni akarják, mert nem érzik biztosnak a saját helyüket.
2020. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát legelőször ő hozta fel. Utána nem történt semmi és akkor te hoztad fel. Csak úgy tudod meg hogy komolyan gondolta-e ha megbeszéled vele. Pl meg is valósítjátok a dolgot vagy csak gondolat marad? Az eljegyzés módját ne említsd neki mert még fogod sérteni. Ha neki így volt szép akkor nagy bunkóság azzal jönni hogy te máshogy szeretted volna.

Végül egy kérdés feléd. TE

végiggondondoltad? Magadtól is kérdezd meg hogy valóban szeretnéd-e, és hogy miért vágysz rá. Az hogy szeretnél egy szép fehér ruhát az nem elég. Egy életet akarsz vele eltölteni? Ha ennyire nem tudsz örülni az eljegyzésnek akkor lehet hogy éppen te nem akarod. Ha valóban a felesége szeretnél lenni akkor is örülnöd kellett volna ha pl nem adott volna gyűrűt.

2020. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!