Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan érzi úgy, hogy megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzi úgy, hogy megbántottam?

Figyelt kérdés

Párommal még a kapcsolatunk elején megegyeztünk abban, hogy nekem számít az eljegyzés, ő szeretne esküvőt - ha lesznek gyerekeink, akkor majd utánuk. Azt is megbeszéltük, hogy szeretném, ha még gyermekvállalás előtt eljegyezne, ha szeretne esküvőt. Kikötöttem, hogy szerintem ultra gáz, ha valakit azért vesznek el vagy jegyeznek el, mert terhes. Nem szeretnék hordóméretű hassal az oltár elé vonulni.


Teltek az évek, nemrég volt a 4 éves évfordulónk, én 5 hónapos terhes vagyok éppen. Tegnap sétáltunk a közeli erdőben, mikor is letérdelt elém, előkerült a gyűrű is stb. Én viszont nem fogadtam el, hivatkozva a megállapodásunkra, hisz volt pár éve arra, hogy megtegye. Ő viszont azt mondja, hogy így, hogy a közös gyermekünket hordom a szívem alatt, valami megmozdult benne, nem tudja szavakba önteni, de úgy érezte, hogy meg kell tennie és akár el is venne, mielőtt a baba megszületik.


Mondtam neki, hogy éppen erről beszéltem korábban, de ha fenntartja ezt a gyerek után is, akkor boldogan hozzámegyek. Erre halálosan megharagudott, azóta nem szól hozzám, főztem vacsorát de ahhoz sem nyúlt hozzá.


Szerintetek mitévő legyek? Én nem érzem azt, hogy miattam csinálná... Ne értsetek félre, imádom, hogy közös babánk lesz, már várom, hogy a kezemben tarthassam.


27/L


2020. okt. 5. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Vihar a biliben.


Miért nem lehetett elfogadni a gyűrűt és majd a gyerek születése után lakodalmat tartani? Nem érte ezt az egész hisztit.

Ha nem akarok nagy hassal házasodni, de esküvőt alapvetően akarok, akkor megmondom a páromnak, hogy addig nincs gyerek, míg el nem vesz. És akkor nem kerülök ilyen helyzetbe.

De ha már benne vagy, nem marhára mindegy? Nem muszáj rögtön megesküdni nagy hassal.

2020. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, utólag belegondolva tényleg el kellett volna fogadni...
2020. okt. 5. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Te gyagyás vagy!

Én a fél karomat odaadnám, ha a szerelmem így kérné meg a kezemet... ha lenne.

2020. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Bekuljetek ki es te kezdemenyezd, ne fekudjetek le haraggal.

Siman lehet eskuvo utana is, attol meg orulhetsz annak h vegre o is eljutott oda hogy elvenne.

2020. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát ezt jól elbasztad
2020. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
24%
Mondd meg neki ASAP(!!!!!!!), hogy boldogan elfogadod a gyűrűt, és hogy neked a család jelen pillanatban három főből áll. Egyikőtök nélkül sem teljes ez a család. Tudom, hogy neki is sz**ul esett a dolog. Viszont! Ez nem jogosíthatja fel arra, hogy eldobjon magától mindent, ami - ebben az esetben - a legjobb, ami történhet vele. Van egy szerető felesége, akitől születni fog egy gyerek is. VELE együtt lesz teljes ez a család. :))) Te ismered, hogy milyen ember, próbáld meg ezt valahogy így elmondani neki. És kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaitok. :)))
2020. okt. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
26%
Mármint leendő felesége, remélem. :)))
2020. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
" 2/7 A kérdező kommentje: Tudom, utólag belegondolva tényleg el kellett volna fogadni..." Akkor akár meg se szolaljunk. Helyesen látod.
2020. okt. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Már csak az nem derült ki, hogyan engedhetted, hogy terhes legyél, amikor még nem jegyzett el, ha neked ennyire fontos?
2020. okt. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ugy voltam vele, hogy elmondtam neki. Onnantol kezdve az o dontese, ha szeretne vagy sem. Mivel viszont szeretett volna mindig is eskuvot, igy nem feltem tole, hogy nem fog eljegyezni.


Valaszoloknak: tegnap osszeultunk, megbeszeltuk a dolgokat. Ujra feltette a kerdest, sirtunk mindketten. Termeszetesen igent mondtam. :)

2020. okt. 6. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!