Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé megbántott a Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé megbántott a Párom egyik ismerőse, mondhatni, , , Pótnagyija", nekiállt nyilvánosan szörnyülködni, hogy szerinte milyen kövér vagyok. A párom azonban nem védett meg egyáltalán. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy le kell fogynom, és teszek is érte, most kezdtem nem rég futni, és sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok. Persze, nem azonnal látszik meg a hatás, a hízás oka egyébként nagyrészt hormonális eredetű... Csak nem értem, miért kell az idősebbeknek mindenkit megalázni, leszólni...
2012. júl. 16. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Engem biztos bántana ha a párom szó nélkül hagyta volna az esetet.

Én a minap jártam így egyik rokonommal: "Fogytál?Legalább már jól nézel ki." (15kg adtam le) A történethez hozzátartozik, hogy a kedves rokont könnyebb átugorni, mint megkerülni. Bár én ezt csípőből kivédtem és igyekezni fogok 3x visszaadni neki :D

2012. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom mit jelent a pótnagyi, de ha egy idősebb személyről van szó, vagy egy falusi néniről akkor nem gáz, hogy nem állt ki melletted. Mi is mindig ráhagyunk mindent a nagyimra, mert már öreg és néha elég bizarr dolgokat mondd. Felháborodhatnánk, de nincs sok értelme. Ha ilyen néniről van szó, akkor nem gond, hogy nem állt le vele vitatkozni. A fogyáshoz viszont sok sikert, én is most fogyózom, már lement egy 10es. :) Kitartást!
2012. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Van amúgy olyan ismerősöm, akitől mindig megkapom, hogy dagi vagyok, de mi mindig piszkáljuk egymást, szóval neki szabad. :D
2012. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, 77 éves, de tiszta a tudata, és először azt kérdezte, terhes vagyok-e, és mikor mondtam, hogy nem, akkor nekiállt, hogy ,,Borzasztó, ilyen fiatalon ilyen kövérnek lenni, juuuuuj". És sokan voltak ott. Pokoli érzés volt.. :(


A csipkelődést én is megkapom és el is viselem, párom is viccesen néha ,,gazdasszonynak", meg ,,takaros menyecskének" nevez, de ezt csak kedvesen... Ez viszon tényleg nagyon rosszul esett. :( Köszi mindenkinek!

2012. júl. 16. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!