Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok megsértődött,...

Jogosan vagyok megsértődött, megbántott?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy ha az egyik barátom orvosnál van,vérvételen vagy bármilyen apróságon, amint végzett én rögtön rákérdezek, hogy mivan vele, hogy van és mi történt.


Na de.

Ma volt egy kisebb műtétem. Nem komoly, csak egy kisebb.

De én már hetek óta mondta, hogy mennyire izgulok miatta. Suliba sem voltam.

De egyik barátom sem írt vagy hívott fel, hogy hogy vagyok és ez nagyon rosszul esik, mert ha velük van valami, én egyből ugrok.


És tudom, hogy lett volna idejük rá és nem az elfoglaltság miatt nem kérdezték e hogylétem felől.


2019. ápr. 17. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor derül ki, hogy ki az igazi barát.
2019. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem megsértődni kell, hanem levonni a következtetést. Nem érdemlik meg a szeretetedet. Úgyhogy vegyél vissza belőle.
2019. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogy rosszul esik, de ezen tedd túl magad. Vagy nem igazi barátok, vagy még nagyon éretlenek. Esetleg ezt tanultál otthon, minden esetre szerintem tök jó, hogy így érdeklődsz a másik iránt, én ezt nagyon megbecsülném:D
2019. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!