Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Várjàtok az eljegyzéseteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjàtok az eljegyzéseteket?

Figyelt kérdés

Szeretnétek ha a pàrotok karàcsonykor jegyezne el?

Vagy előtte Mikorra vârjâtok?


2020. nov. 23. 00:22
A kérdező szavazást indított:
Karàcsony
Jövőre
27 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem jegyezném el a páromat semmilyen ünnepnapon. Az eljegyzés és annak az évfordulója csak a miénk, csak rólunk szóljon!
2020. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Ahoz először kéne egy jó kapcsolat.
2020. nov. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Négy éve vagyunk együtt, de még így is korai lenne, szóval ez még várat magára egy kicsit. Egyébként persze, várom.

Az #1-es válaszoló pedig szívemből szólt, nagyon igaza van.

24/L

2020. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert az egyik szomszédunk, karàcsonykor akar eljegyzést tartani 😒 Én mondtam az nem eljegyzés hanem karâcsonyi ajàndék.. Jah igen tudom! Ez a "Karàcsonyi" ajàndék.
2020. nov. 23. 00:29
 5/24 anonim ***** válasza:
98%

A párommal már tervezgetjük, sokat beszélünk róla. (Én vagyok a nő)

Mondtam neki, hogy az ízlésemet ismeri, teljesen rábízom a gyűrű kiválasztását, a helyet és a módot, csak ne karácsonykor/Valentin napon/ egyéb ünnepnapon legyen az eljegyzés.


Egyet értettünk ebben, szerintem 2021-re tervezi.

2020. nov. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Annyira felszínes dolog ez a ne ekkor, ne akkor hiszti. Ha életed szerelme megkeri a kezed nem annak kellene számítania mikor és hol hanem hogy azt kérdezi hozzá mennél e.
2020. nov. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Hàt nekem sem esne jol amikor a pàrom azt éreztetné ahelyett hogy kéri hogy neki adjam az életem hogy örülhetek mert kegyeskedik ajandekba adni magàt
2020. nov. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
Mert ha Valentin napon vagy karácsonykor kér meg akkor ajándékba adja magát? Ez elég furcsa hozzaallas.
2020. nov. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Igen mivel ünnepre teszi mint valami ajandékot. Valakit meg a szülinapjàn kérnek meg.
2020. nov. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Annyira túlzás ilyeneket belelátni.
2020. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!