Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik gyűrű legyen ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gyűrű legyen ?

Figyelt kérdés

Barátnőm kezét meg szeretném kérni,az anyám egy ilyen antik gyűrűt adott nekem,hogy ezzel kérjem meg a kezét mert ez a mamája volt és tovább szeretné adni.Ez egy olyan gyűrű amiben borostyán barna kő van [link]

Valami ilyesmi


Viszont a barátnőm barátnőjét megkérdeztem,hogy puhatolozza ki milyen gyűrűk tetszenek neki

[link]

Legyen benne hullám kis gyöngyök, sima nagy gyémánt karika nem teszik neki


Árban max 10-15 ezer a keret.

Félek anyámtól,hogy ha nem az öröklött gyűrűt adok tovább

Nem akarok sertődést


2020. nov. 26. 06:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
95%

8 Van egy olyan érzésem, hogy itt az a szempont, hogy ingyen, vagy majdnem ingyen legyen a gyűrű.


Nem vagyok egy rongyrázós alak, de ilyen kikötés, hogy max 10 ezer legyen egy eljegyzési gyűrű, ami jó esetben örökre szól... Lassan már a kínaiban sem lehet kapni 10 ezer ft alatt csizmát, ami kibír egy telet legalább.

2020. nov. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
93%

Nem anyukád számít most.

Azt vedd, amit a barátnődnek tetszik.

2020. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
83%

Hát nehéz kérdés...

Én örültem volna, ha vmi családi ékszert kapok, viszont ez amit linkeltél, na ez nagyon nem tetszik, nem hordanám.

A második link viszont nagyon szép. Én nagyon örülnék neki. De azt ugye tudod, hogy ez nem a 10-15ezres kategória?!


Én pl aranyat a világ összes pénzéért sem hordanék.


Nekem féjem pl 3éve gyűrű nélkül kérte meg a kezem, majd együtt választottunk a Tescoba 1500ftért, egy bizsut, amit én most márciusig a legbüszkébben hordtam. (Megjegyzem akár egy többszázezres is belefért volna a keretbe, nem azért vettük ezt).

Most márciusban házasodtunk, nemesacél gyűrűink vannak, én egyszerűen imádom😍 és mégbüszkébben viselem.


Ezzel csak azt akarom mondani, ha szeret a lány, akkor nem a gyűrű milyensége a lényeg.

2020. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
93%
A családi gyűrű hordhatatlan, főleg ilyen fiatalon, egy pár ezer forintos jelképes bizsut többet fogja tudni használni.
2020. nov. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
82%
Csúnya az első
2020. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire nem fogalmaznék sarkosan, lehet, hogy valakinek tetszik, de azt a gyűrűt tudni kell viselni, olyan ruhákat kell hozzá venni stb. Egy fiatal lány, akinél még az is nagy dolog, hogy el van jegyezve, nem fogja tudni komfortosan viselni.
2020. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
88%
Uhh, jó kis házasság lesz, ha anyuci már most megmondja, hogy mivel kérd meg a kezét, te meg még be is vagy tojva, hogy jaj anyukám nehogy megsértődjön... Kapd össze magad, legyél férfi, ha már ilyen döntésre szántad el magad, és ne azt nézd, hogy hogyan felelj meg anyádnak, hanem hogy hogyan kedveskedj a leendő feleségednek. Vele fogod leélni az életed, nem anyukáddal.
2020. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
90%
Az eljegyzés neked és a barátnődnek lesz életreszóló élmény, nem anyukádnak. Neki ott volt a saját eljegyzése.
2020. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
57%

Az első csúnya, nem fiatal lánynak való.

Az ezüst oxidálódni fog, folyton feketedni fog, nem győzi majd tisztíttatni. Ha már eljegyzési gyűrű, ami egy életre szólna gyűjts még és vegyél aranyat, ami tartósabb.

Az én párom 30 ezerért vette idén az enyémet (arany), én nagyon szeretem!

[link]

2020. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
70%

19!

Ezt megcáfolnám. 2008ban volt a 8.as ballagásom, ez már ugye testvérek közt is 12éve. Akkor keresztanyáméktól kaptam ezüst fülbevaló, karkötő, nyaklánc gyűrű szettet. A karkötőt meg a fülbevalót nem hordtam, de a gyűrű illetve a nyaklánc azóta rajtam van szinte szó szerint folyamatosan. A gyűrűt csak akkor veszem le ha tésztát gyúrok vagy panírozok. Egyébként 12éve 0-24ben rajtam van.

Se nem fekete, se nem deformálodott el, se nem lett semmi baja. Vagyis annyi, hogy az 5ből 1 követ elhagytam, de ez potolható lenne ékszerésznél párezer ft-ért....

Én pl aranyat fel sem vennék....

2020. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!