Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik gyűrű legyen ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gyűrű legyen ?

Figyelt kérdés

Barátnőm kezét meg szeretném kérni,az anyám egy ilyen antik gyűrűt adott nekem,hogy ezzel kérjem meg a kezét mert ez a mamája volt és tovább szeretné adni.Ez egy olyan gyűrű amiben borostyán barna kő van [link]

Valami ilyesmi


Viszont a barátnőm barátnőjét megkérdeztem,hogy puhatolozza ki milyen gyűrűk tetszenek neki

[link]

Legyen benne hullám kis gyöngyök, sima nagy gyémánt karika nem teszik neki


Árban max 10-15 ezer a keret.

Félek anyámtól,hogy ha nem az öröklött gyűrűt adok tovább

Nem akarok sertődést


2020. nov. 26. 06:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy mindenki azt írja hogy ilyen fiatalon... Én sehol nem látom mennyi idősek. Akár 30 évesen is akarhatja az anyja hogy az ő gyűrűjét adja. De a kérdező nagyon nem ír semmire vissza. Mert itt tényleg sok minden felmerül. Pl mennyi idősek, mióta vannak együtt, mennyire komoly a kapcsolat. Mert csak azért szerintem nem buli 20 évesen megkérni a csaj kezét, hogy örüljön meg kb nem tudod mit vegyél neki Karácsonyra. Plusz ha megkéred illik 2 éven belül el is venni, az esküvő meg nem 15 ezer ft
2020. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek a korabbi hozzaszoloval. Ok h olcsojanos vagy nem kell oriasi osszegeket kolteni a gyurure de legalabb azt vedd figyelembe hogy kivel hazasodsz. Nem anyucival. Ha ennyiben nem tudsz neki nemet mondani akkor lesznek meg gondok a kesobbiekben is. Mert majd a hazassagba is bele akar szolni meg hogy hogy neveljetek a gyerekekteket
2020. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
14%
Nekem van egy ezüst gyűrűm már 5 éve, oké hogy nem deformálódott el, de már 4x tisztítattam, mert oxidálódott.
2020. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
74%

Nehéz ebben a kérdésben segítséget nyújtani, mert nem ismerem a barátnődet.

Ha tényleg komoly a szándék, akkor számomra nagyon megtisztelő lenne, ha egy régi családi ékszert adna a másik. DE! Én ezt úgy írom, hogy alapból nem szeretnék kövesgyűrűs lánykérést, hanem majd a karikagyűrűt hordjuk mindketten. Így én egyik linkelt gyűrűt sem hordanám. De akkor már a családi, mert annak van eszmei értéke és szerintem tényleg megtisztelő: ezzel azt fejezi ki a családod is a lány felé, hogy kvázi már most családtag ő is. Ezt én is elfogadnám, a pénzkidobást kövesgyűrűre fölöslegesnek érzem. De mondom, ez én vagyok, más meg máshogy látja. kb. olyan kérdés ez, hogy hogy jobb a töltött káposzta: paradicsomosan vagy anélkül...

2020. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
74%

20-as

A tiéd lehet nem ezüst, hanem fehér arany.

2020. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
72%
Nekem fehérarany van gyémánttal, én nagyon szeretem és mivel 1 év lesz az eljegyzés és az esküvő között addig szívesen hordom.
2020. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
81%

25!

Mint írtam, EZÜST....

20#

2020. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
0%

#24


Nem arrol van szo h a kerdezo mennyire a csaladi hagyomanyt akarja tovabbadni hanem fel anyuka reakciojatol. Ez le van irva. Plusz mar azt is tudja h milyen gyurut szeretne a bnoje ami lassuk be eleg tavol van az orokolt gyurutol.

Sztem amugy ezt a gyűrűt tovabb lehet adni úgyis, miert nem adja oda anyuka eljegyzési ajándékba

2020. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt

Én 31

Ő 25

2020. nov. 26. 12:42
 30/75 anonim ***** válasza:
82%
Akkor viszont 31 évesen kicsit jobban erőltesd meg magad és legalább vegyél egy fehérarany gyűrűt cirkóniával, olyan 50 körül már kapsz
2020. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!