Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez most azt jelenti, hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti, hogy el akar jegyezni?

Figyelt kérdés

4 éve járunk, 21 évesek vagyunk, szoktunk beszélni a közös jövőről ez nem titok, sőt még az eljegyzéssel is szoktunk viccelődni. A minap magamnak küldtem egy képet a telefonjáról Messengeren és a kép kiválasztása közben láttam, hogy ott van egy screenshot egy gyűrűről. Azért lepődtem meg, mert elég csillogós volt, mi pedig elég egyszerű, természetközeli, letisztult ízlésűek vagyunk. Nyilván nem kutakodtam tovább, rögtön kiléptem.

Nem akarom túlgondolni ezt, lehet valami más miatt volt ez a screenshot, ti mit gondoltok?



2020. dec. 3. 12:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Lehet másnak szánta a gyűrűt. Manapság sosem lehet tudni sajnos
2020. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Majd megtudod, mit kell addig spekulálni? Elcseszitek a saját meglepetésetek...
2020. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez semmit nem jelent, csak hízeleg neked a gondolat, hogy meg akar kérni.
2020. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az is lehet, hogy mondjuk valaki neki kuldte es a telefonja aztomatikusan lementette.. en nem gondolnam ennyire tul a helyedbe, nehogy csalodas erjen. :) Ha itt lesz az ideje es o ugy erzi, felteszi a nagy kerdest. Lehet, hogy pont most karacsonykor es tenyleg gyurut nezett, de lehet hogy maskor.

28N

2020. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Érdekesek vagytok a gyakorin. Most miért kell a kérdező kedvét elrontani?
2020. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok semmi jónak elrontója de ez, olyan kérdés amire mi nem tudjuk a vàlaszt. Csak a baràtod tudja a megfejtést.Ez olyan mint a lottó, sok variàció van. Nem biztos hogy pont bele talàlsz.

-Lehet karàcsonyra nézte ki.-Lehet a haverjànak segített.- Lehet ez lehet az. Passz. De neked kell tudnod vagyis észre venned hogy milyen lett a viselkedése veled. Ha jó, vagy màsabb akkor, lehet meg fogja kérni a kezedet. Ha ugyan olyan akkor lehet csak ki nézte későbbre.. Én passzolok..(Nem tudom) 🤷

2020. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%

Túl fiatalok vagyok, előttetek az élet.

21 évesen nem fog ekkora döntést meghozni, lehorgonyozni egy örök életre.


Sajnálom lehet túl kemény amit írtam,de 4 év nem jelent semmit se

2020. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

Összeköltözés megvolt?

tudod milyen vele élni?

Tudod hol fogtok lakni? munka?

Lakás ? Bármi

2020. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk is így volt kérdező és rá néhány hónapra gyűrűt kaptam😊 szerintem a párod is erre készül,főleg hogy már téma is volt köztetek.

20/N

2020. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Bármi lehet, igen, az is hogy gyűrűt akar venni neked. Az mondjuk gáz, ha anyuék pénzéből akar venni "csillogós" gyűrűt.
2020. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!