Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan zajlott az eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlott az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt és 3 hónapja költöztünk össze. Jól megvagyunk egymással, volt előtte időnk össze szokni.

És Sokszor a szülők felhozzák témába páromnak hogy, na mikor kéred már meg a kezét neki, ideje már. És már szegény úgy érzi hogy bele kényszerítik ebbe és mondta nekem hogy ő nem tudja még hogy hogyan lesz stb. Én mondtam neki hogy akkor legyen amikor úgy érzi itt az ideje és ne hallgasson a szülőkre. :D

Azt szeretném megkérdezni hogy nálatok hogyan zajlott az eljegyzés? Kíváncsi vagyok a sztorikra.


2020. dec. 9. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia,


Mi 3 éve voltunk akkor együtt,-mi sokáig tervezgettük, miként és hogy lesz alapon, -majd együtt elmegyünk gyűrűt választani, stb. Tudtommal szerette volna,-mert minden "neves" alkalommal elődrukkolt a témával, mi volna ha.. persze sosem került sor rá bármikor amikor számítottam volna rá. Akkoriban rengeteget dolgoztam, tényleg látástól mikulásig ami elég sok port kavart közénk, hol az én hibámból kifolyólag,hol a másikunkéból de nem volt türelmünk egymás butaságaihoz.

Egyik hajnalban is valami apróságon összeugrottunk, de annyira elfajult hogy mindent egymáshoz vágtunk kora reggel, a szakítok veledtől kezdve a ne is lássalak is.


Este úgy volt ő jön értem munka után,de csak álltam kint mint egy bolond, és vártam majdhogynem több mint egy órát. Aztán megjelent. Már majdnem leakartam szidni amikor észrevettem hogy van nála egy szál virág. Akkor még nem gondoltam volna, csak akkor hittem el amikor letérdelt elém koszosan ,fáradtan munka után gyűrűvel a kezében, hogy összeházasodunk-e.


Egy év után össze házasodtunk, most pedig baba projekten vagyunk. :)

2020. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Egy éve és 4 hónapja voltunk együtt, kereken egy éve együtt is éltünk, mikor eljegyzett(aznap dobta fel a Facebook pont a költözős képünket, teljesen véletlen alakult így, de vicces :)). A barátainkkal mentünk kirándulni. Volt egy szakasz, ahol gyönyörű volt a kilátás, odahívott, hogy csináljunk együtt képet. Aztán az egyik barátunkkal leszervezte, hogy videózzon közben és akkor térdelt le elém és kérte meg a kezem. Majdnem legurultunk a hegyről, imádtam. :D

Korábban annyit mondtam neki (még jó régen, mikor még csak a terveinkről beszélgettünk az egyik randin), hogy arra az esetre, ha ez komolyra fordulna, ha a diplomaosztómra, karácsonyra vagy a szülinapomra időzíti az eljegyzést, agyoncsapom, nekem kell egy hétköznapi nap csak ennek, mert imádok ünnepelni. :D Betartotta, de abszolút nem számítottam rá, még ha maga az eljegyzés várható is volt már valamennyire. Esküvőre még gyűjtünk.:)

2020. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ötödik évforduló. Igluhotel, jacuzzi, rózsaszirmok, pezsgo. Sejtettem hogy lesz valami, beszéltünk is rõla de nagyon kitett magáért.
2020. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

Mosolyt csalt az arcomra ahogy olvastam nálatok hogy történt.

Én már gyanakszom hogy készül rá mert, múltkor fogta a kezem és nézte és csak úgy random rávágta hogy nekem 17es méretem van.

Megdöbbentem akkor amikor ezt mondta. :D

2020. dec. 9. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. A férjem titokban egy ezüst gyürüm vitte méretnek. Mázlija volt hogy nem vettem észre mert otthon nem hordom és nem kerestem 😀
2020. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Már 4 éve vártam rá hiába, de túl sok megoldatlan konfliktus miatt halasztódott. Akkor már eldöntöttem magamban, ha nem akar feleségül venni, akkor szakítok vele belátható időn belül. Eljött a Valentin nap és reménykedtem, hátha...Reggel sietősen készültem nyelviskolába, kicsúszott a kezemből a parfümös üveg és széttört. Álmosan kiszólt az ágyból, hogy vegyek magamnak akkor egy parfümöt, majd ő kifizeti, úgy se tudta kitalálni, mit vegyen nekem Valentin napra.

Bementem a konyhába, írtam neki valami búcsúlevél félét, aztán nap közben hívogatott meg küldözgette az sms-eket, hogy tudja, hogy nem hiszem el, de ő tényleg szeret engem és csak engem akar, senki mást.

Mindegy, megbocsátottam neki. Aztán fél év múlva a névnapomon egy este elém állt azzal, hogy tudja, hogy másként képzeltem, de szeretné megkérdezni, hogy hozzámennék-e feleségül. És elém tett egy gyönyörű kis köves gyűrűt. Hiba volt az egész, de ha akkor nemet mondok, ma nem lenne családom. A kislányomért megérte.

2020. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"-nem lesz pénzünk befejezni a hazfelujitast... Nem akarok még évekig várni mire elkészülunk, erre most vegyünk fel hitelt."

....gondolkozás....

"-jo, megerne a babavaro hitelt felvennunk.

-ahhoz ossze kellene hazasodnunk.

-rendben, akkor ásó kapa nagyharang"

2020. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!