Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor kell a szülőktől megkérn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell a szülőktől megkérni a lány kezét?

Figyelt kérdés
Lassan 6 éve vagyok a párommal és úgy érzem ideje egy magasabb szintre lépnem vele. Már vannak tervek az Ő eljegyzésére viszont a szülőktől is szeretném elkérni a lány kezét csak nem tudom hogy ez hogy zajlik. Saját tapasztalatok alapján, esetleg ismerősök által elmesérve tudnátok nekem erről mesélni, hogy ez hogy kell kinézzen vagy mikor és hogy kell ezt lerendezni?
2020. dec. 10. 01:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülőktől nem kell ma már, az egy régi szokás. H annyira szeretnétek először a lányt kérd meg kettesben és a szülőkkel vacsi, ebéd valami. Hívjátok meg őket, ahol bejelentitek.
2020. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!