Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A mai világban már elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már elfogadott lenne, ha én kérném meg egy férfi kezét?

Figyelt kérdés

#eljegyzés #kérés #férjül venni
2020. dec. 27. 14:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
:D Nem.
2020. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
71%

Ha 2 felnőtt ember, úgy érzi, hogy szeretnék összekötni az életüket, kellene annyira érettnek és önállónak lenniük, hogy pont nem érdekelné őket mások véleménye.

Spec én nem kértem volna meg nőként meg a férjem kezét, és fordítva se tartotta volna okénak, de ez a ti dolgotok.

2020. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Az lenne elfogadott, ha leülnél vele, és átbeszélnétek a terveket, célokat, amiben elmondanád, hogy neked fontos a házasság, és tisztáznátok, hogy ő hogy áll a kérdéshez.
2020. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%
Csak célozgass rá! A végén besértődne, a kis csicska.
2020. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem úgy jönne ki hogy kétségbe vagy esve hogy öreglány maradsz 😄
2020. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Én örülnék neki.
2020. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ciki ha egy làny/nő kéri meg a pasi kezét.Ezt passzold àt neki ez nem a te feladat köröd. Tudom hogy nehéz a vàràs De ha ő nem akarja akkor az nem a te hibàd. Nem âll rà készen vagy, nem is akarja. Vagy vàr egy jobbra akit màr holnap utàn oltàrhoz vinne 😕
2020. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

1). A bátyám kezét is a leendő felesége kérte meg (1951-ben!), jobban mondva elküldte a keresztanyját a szüleimhez a tárgyban nevezett céllal. Már megünnepelték a 60. esküvőjüket.

2). Másik eset: Mindketten egy vidéki városban érettségiztek, ugyanazon gimiben. Feljöttek egyetemre Budapestre. Baráti beszélgetés közben a feleség mondta nekünk nagy nevetve, hogy egyik randevú során megkérte a fiú (most már férje) kezét 1967-ben.

Biztos mások is tudnak ilyen esetekről.

2020. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
Én is tudok. Egyik ismerősöm(pasi) kezét megkérte a nő. Féltékenységből, ki akarta sajátítani a pasit, gyorsan szült is. A pasinak ez a rózsaszín köd után esett le. Akkor verte a fejét a falba hogy elszúrtad. Ez 5 éve történt.
2020. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Simán.
2020. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!