Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igénytelen vagyok, amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen vagyok, amiért nem akartam drága gyűrűt?

Figyelt kérdés

Mikor mondom, hogy 100 alatt volt a gyűrűm jóval, mert szerintem nem ad az élményhez az, ha drága, mert ugyanúgy időálló, hiszen arany és drágakő van benne ugyanúgy, meg egyébként is, azt a pénzt költeném másra, akkor megszólnak, hogy attól, hogy nekem csak ilyen férfire futotta, aki ezt nevelte belém, jobb családokban a gyűrű 3szorosa az ember fizetésének a hagyomány szerint. Mi van?


Sosem voltam egy ékszeres típus, nem mondom, hogy kifejezetten sóher vagyok, de mi értelme költeni másfél-egymilliót egy gyűrűre? Meg amúgy is, mire az a pénz összejön jóformán a semmire... Miért ekkora dolog a gyűrű ára?


Már bánom, hogy elmondtam, mennyibe kerül. Előtte bezzeg el voltak halva a fehér zafírtól és a fehér aranytól, hogy milyen elegáns, szépen megmunkált kis darab. Komolyan nem értem, miért lenne ettől hitvány a férjem vagy silány a kapcsolatom... :(


2020. dec. 30. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

Honnan tudod, mennyibe került a gyűrűd? Felénk az a szokás, hogy a férfi kéri meg a nő kezét egy meglepetés gyűrűvel. Nekem valahogy nem jutott eszembe a vőlegényemtől számlát kérni róla...

Másrészt meg másoknak mi köze van hozzá? Nem tudom mégis milyen társaságba jársz, ahol ez a téma. Eszembe nem jutott volna megkérdezni egy barátnőmtől se, hogy "te figyu má, oszt' mennyibe került?". Bár hozzáteszem, valószínűleg a többi sem tudja a második mondatomban vázolt okok miatt.

2020. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
ne hallgass az ilyen emberekre. nettó baromság amit mondanak :D emiatt kár elkeseredned.. engedd el a füled mellett ezeket a baromságokat. az en gyűrűm se volt 100 ezer mégis a legtökéletesebb amit csak kaphattam. akinek ez határozza meg a kapcsolatát azt csak sajnálni tudom :D
2020. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy igénytelen.
2020. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Az én gyűrűm is száz alatt volt, senki nem szolt meg érte. Nálad inkább a baráti kör, akikben a hiba van, nem kell velük foglalkozni.
2020. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#1 onnan tudom, hogy nem voltunk akkoriban eleresztve, de a férjem vágyott rá, hogy megkérje a kezem halogatás nélkül (egy éve együtt voltunk már akkor, szóval nem is kapkodta el). Nagyon örültem neki, de kiakadtam, hogy eladósítja magát miattam és hogy nem merek hordani sem drága darabot. Akkor mondta, hogy "a mobilod is mindenhova hurcolod, pedig az drágább".
2020. dec. 30. 18:20
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem ezt az ódivatú gondolkodást. Azt megértem, ha vki arra húzza a száját, ha vkit vmi vacak bizsuval kérnek meg, ami elszínezi a bőrét, meg Cheerios-karikával meg ilyenek... de ha már minőségi anyagból van, nemesfém, szépen van megmunkálva, akkor nem mindegy, hogy überpuccos-e meg hány nulla van az árának a végén? Én nem hiszem, hogy igénytelen lenne bárki is, vagy sz...gó lenne a párja azért, mert nem félmilliónál 10,200,500, akárhányszázezernél kezdődik a gyűrűjénak az ára. Egy ilyen ékszert, ha vki vigyáz rá, simán meg lehet őrizni évtizedeken át az állapotában.
2020. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem vagy igénytelen egyáltalán. Nem a gyűrű értéke a fontos, de úgy látszik a baráti társaságod elég felszínes. Én a helyedben legközelebb ennyire privát dolgot semmiképp nem osztanék meg velük. Nem is értem, miért kellett egyáltalán elmondani az árát.
2020. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem fogalmam sincs, mennyibe került a gyűrűm, de te milyen emberekkel vagy körülvéve, akik konkrétan rákérdeznek, hogy mennyi volt az ára az eljegyzési gyűrűdnek? És te miért válaszolsz? Kinek mi köze van hozzá? Nekem ez olyan, mintha azt kérdezné valaki, mekkora férjem farka...
2020. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
lol
2020. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkretan 20e volt a gyurum 😂


Mert ezust volt egy pici ametisztel... Ez volt nekem az alomgyuru !


Utlom az aranyat a platinat

Ezust manias vagyok 😁

2020. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!