Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az baj, hogy nem vágyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogy nem vágyok egy brutál drága gyűrűre csak hogy kérjen már meg?

Figyelt kérdés

3.éve múlt hogy együtt vagyunk. Márciusba költöztünk össze. Albérletbe.

Szóbajött persze a lagzi, gyerek stb. Azt mondja nincs még rá anyagi lehetőség. Nem nagyon spórol. Sőt. A mának él. Sose tervez a jövőre nézve. Dolgozunk mindketten.

Mindig azzal jön hogy. a lánykéréshez is ,,pénz" kell.

De ezt sose mondja így ki, hanem birkoltan. Viszont alapból nem hordok gyűrűt. Ami ékszerem van azok közül ezüstöt hordok csak.

Ha venne egy 5 ezer forintos ezüst minimalista gyűrűt az is megtenné.

De nem. Sose mondta ki hogy drága gyűrűt akar. De ismerem, meg akarja adni a módját.

Sokszor utalgattam rá pl ékszerüzlet előtt h jaj milyen szép az a gyűrű. Mert komolyan szépnek is gondoltam. Nem csak úgy... Miért lenne nehéz titokban elmenni és megnézni?

25 vagyok. Ő 27.

Nem hiszem hogy olyan nagy dolog lenne ez.

Barátnőm a pasijától autót kapott 23.szülinapra. Abszolut nem vagyok ilyen. Szerény vagyok. Megtenné egy olcsóbb szép ezüs gyűrű .. Szerintetek?


2020. jún. 17. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem magadnak csinálod a bajt, ha kierőszakolod az eljegyzést. Nem tesz félre, nincs pénze, stb. A családalapításban a nyamvadt gyűrű a legkevesebb. Nem azért nem vesz, mert nincs belőle olcsó... Ha neked ez fontos, döntsd el mire mennyit vagy hajlandó várni, aztán ha nem jön, majd eldöntöd mit akarsz.
2020. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar házasodni.
2020. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hangzik mintha valami nagyon nem akarna elvenni.

Az anyagi lehetőségek hiánya tipikus kifogás.

2020. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az az oka, hogy még nem akar házasodni. Lehet csak korainak érzi, mert alig pár hónapja laktok együtt és még várni akar. A pénz hiánya inkább kifogásnak tűnik, bár azért nem túl jó jel, hogy ennyire nem tud bánni a pénzzel és nem is tervez előre.
2020. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Áh, nem fog megkérni, nem valószínű, hogy akar házasodni. Főleg, hogy együtt éltek, így neki ez nagyon kényelmes, megvan minden, te kéznél vagy, csinálod a háztartást kötelezettségek nélkül... Miért rontaná ezt el?
2020. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mának él, nem akar házasodni.
2020. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban aggódnék a mának élő életformáján. Oké, kierőszakolod, lesz egy szép olcsó gyűrűd és elmondhatod, hogy menyasszony vagy. És? Mivel leszel előrébb? Esküvőt is lehet ingyen tartani, két tanúval. Láss a dolgok mögé és értsd meg, hogy nem a pénzzel van a baj. Szerintem még nem áll erre készen, nem akarja elkapkodni. Tök ritka, ha ma egy 27 éves fiatal srác már házasodna, családot alapítana. Főleg ha anyagi téren is abszolút felelőtlenül gondolkozik.
2020. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Tipikusan a nők mániája ez, hogy pár hónap együtt járás után már el akarja. magát vetetni a férfival.
2020. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
pár hónap? 3 év
2020. jún. 23. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem teljesen érthető, hogy 3 hónap együttélés után nem akar még eljegyezni. Az meg, hogy miért nem mondja meg, más kérdés...
2020. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!