Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ennyire fontos a drága gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fontos a drága gyűrű férfiak?

Figyelt kérdés

Párom ( férfi) megszólta az egyik ismerősét, hogy milyen gáz hogy csak 80 ezer Ft- os apró köves gyémántot vett, hogy neki nem lenne pofája ehhez.

Mondtam neki, hogy én is egyszer egy több köves gyémántot szeretnék. Kérdeztem tőle, hogy "baj" e hogy ez a vágyam. A válaszán lepődtem meg! Szerinte, ha olcsó gyűrűt, alapból olcsó ajándékokat szeretnék tőle mindig, akkor az árulkodik a személyiségemről és szerinte külsőre se néznek ki " ilyen jól". Szerinte szegényes, lennék, és ezért örül, hogy nálam (is) van egy határ, hogy nem kell az olcsó.

Őszintén szólva szerintem semmit nem jelent a gyűrű igény. Kinek mi. Én nem gondolom gáznak ha valaki olcsót vesz valakinek.

Férfiak? Ti mit gondoltok?



2020. szept. 2. 17:48
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Vagy így csak azok a férfiak gondolkodnak akik jól keresnek?
2020. szept. 2. 17:49
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez a faszi retardált.
2020. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Drága tárgyak, felesleges , alapvetően a kapcsolatok nem erről szólnak, se párkapcsolat se emberi kapcsolat. Ráadásul nem is alkalmas emberi érték meresre.


Így ez alapján én nem értek egyet vele.

2020. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
Mindegy ki mit kamuzik itt, a valóságban, manapság, a jó csajok, elvárják a gyémántot. Divat lett itt is, "hála" a sok amerikai filmnek.
2020. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem titkon minden nő elvárja, még akkor is ha egy külföldi út ára megy rá és soha nem fogja hordani.
2020. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen őszintén mondom: én kiborultam volna, ha 10-20 ezernél többet költ a férjem egy vacak ékszerre, hiszen a családunkat és a közös életünket hátráltatta volna ezzel. 20 éve vagyunk boldog házasok, a lánykérős gyűrűm pedig egy párezres ezüst. 😊
2020. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Ezt inkább a nők nyomatják szerintem... Egyébként milyen érdekes, az én gyűrűm árát senki sem tudja, még én sem. Csak a párom. És mem engedünk teret az ilyen gusztustalan tromfolásnak. Ránézésre meg senki sem tudta még megmondani, hogy gyémánt vagy sem a kő benne. Annyi gyémántot - főleg megfelelő méretűt- az ilyen prolik nem látnak a kirakatüvegen kívül. :)
2020. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Én például filmbe illően pórul jártam.


A barátom eljegyzett ,de később szakítottunk.


Gyönyörűszép gyűrűt kaptam...volt is belül jelzés a gyűrűn belevésve, gondoltam nagyon drága lehetett. Majd szakítottunk...


Vissza akartam adni azt mondta tartsam meg elvittem zaciba, és kiderült, hogy 2900 Ft-ot ért. hát néztem hülyén

2020. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%

Én feleslegesnek tartom az ékszereket, barátnőm is ilyen.


Egyik munkatársam netről rendelt gyűrűt kapott, mondta hogy tök jó áron, 3000-ért szerezték be. Kicsit drágának tartottam. :)

2020. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
A párod egy "kilós tahoszaurusz"..., de legalább gazdag ugye neked;)
2020. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!