Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek hogyan sikerült "elszúrn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan sikerült "elszúrni" a lánykérést? Vicces vagy bántó történetek? Tudom, hogy a szándék a fontos de még egy ilyen napot is ellehet rontani.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Pontozzatok le,de én ráborultam a feleségemre.Szépen megcsináltam neki a tetőkerten gyertya fényes vacsorát,minden oké volt, amikor felálltam az asztaltól hogy odasétálljak elé és feltegyem neki a kérdést, megbotlottam a saját lábamba.Természetesen ráestem az asztalra és minden kaja és ami az asztalon volt ( többek között én is ) az a feleségemre ment... Így utólag jót nevetünk rajta,de ennek már 4 éve.
2010. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
93%
Az anyósom orra fikás volt, és annyira kellett röhögnöm miatta, hogy elfingottam magam. (Ráadásul utána hangosan röhögve mondtam el a vicc tárgyát.) Égés volt.
2010. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Első nagyon nagy xD
2010. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:34


ááá ember vizuális típus vagyok és most estem le a székről a röhögéstől.

2010. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem se volt egyszerű:)

Épp eldöntöttük, h összeköltözünk (egy hónapja ismertük egymást kb).

Becuccoltunk a kocsiba, utazunk az albérletünk felé útközben rájött a lánykérés egy hajtűkanyarban :))) És közben engem nézett várva a választ.Ijedtemben igent mondtam :D:D:D ennek most lesz 5 éve és azóta már a második babánkat várjuk aki bármikor kibújhat :)

2010. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nálnuk 3szor lett elszúrva:S

Elsőnél a születésnapomon let volna s a baráti vendégség mind azt várta. MEg én is. Erre kaptam egy marcipán békát, hogy isten éltessen. (elötte hetekig ékszereket néztünk)

Másodiknál romantikus vacsora, közben zene, virág stb. Egész vacsi közben a zenét halgattam milyen gyönyörű lenne azt halgatni. Ő meg felse nézett a tányérjából, bbetermelte az adagját s kérte a számlát. Majd letéldert s mielött válaszoltam volna a pincér hozta a számlát. :S

Aztán a mobilja csörgött, hogy anyuci hazahívja mert egyedül fél s ne aludjunk együtt...o_O

Harmadik tegnap volt. Mindent megszervezett 6.ra ami az évfordulónk s már két hete dicsekedett vele( pletykásabb mint egy 70 éves asszonykorús) erre komótosan eszem a sajtburgert othon koszos melegítóben s kócosan mire letérdel, szétrepedt a nadrágja közben majd annyira meglepődött, hogy leejtette a gyűrűt s a pókhálók közt kerestük. Utánna visszarakta a dobozba amit sikeresen kettétört.o_O""""

2010. aug. 24. 22:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek ment a zöld kéz, mert nagyon édes volt, alig tértem magamhoz a röhögéstől :D Na de hogy on is mondjak valamit. Nekem úgy volt, hogy a barátom karácsonykor akarta megkérni a kezemet, és valahogy előtte 1-2 héttel volt egy veszekedésünk, amikor majdnem szakítottam vele (elég hirtelen természetű vagyok), aztán végül így szó szót követett, és valahogy kibukott a páromból, hogy kár, pedig meg akarta kérni a kezemet. Elég gáz szitu volt, mert nem mondta ki ennyire konkrétan, csak utalt rá valamiképp, és én meg nem értettem. Pedig elég egyértelmű volt, de nem akartam elhinni. Aztán mikor már nyíltan kimondta, akkor sem akartam elhinni, úgyhogy végül megmutatta a gyűrűt...na akkor már csak 1-2 értetlen kérdésem volt, majd szép lassan felfogtam a dolgot. Úgyhogy fél éve a jegyese vagyok, de azért kicsit bánom, hogy elszúrtam szegénykémnek a dolgot :)
2010. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mostmár gyorsan hozzámegyek mert még pár lánykérés és szívrohamot kapok vagy a döbenettől vagy a nevetéstől! :D
2010. aug. 24. 22:47
 9/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:33

ez nagyon nagy :DDD de tisztelem az olyant aki így kitesz az előkészeleteknél

2010. aug. 24. 22:49
 10/15 anonim válasza:
88%
22:34 Már fél órája a sztoridon röhögök :-DDDDD Mekkora!
2010. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!