Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Visszautasítani egy lánykérést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítani egy lánykérést, majd jóvá tenni a dolgot hogy lehet?

Figyelt kérdés
Mármint hogy hogy kell visszautasítani azt tudom,mert megtettem különböző hülye női taktikai okok miatt,de rosszul sült el nagyon megbántottam. Vissza lehet ezt valahogy csinálni? Jóvátenni? Hogy ne higyje azt, hogy én nem gondolom annyira komolyan? Mert Vele akarom leélni az életem ez biztos de nem vonz a házasság...

2010. jan. 27. 19:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem azt mondtad neki, hogy a házasságot nem, de Őt akarod? próbáld felhívni, és beszélni Vele...kérd meg, hogy fontos....
2010. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%

Ha vele akarod leélni az életedet, de nem akarsz a felesége lenni, magam is arra gondolnék, hogy nem veszed elég komolyan a dolgot.


Én férfi létemre biztos nem tenném fel újra ezt a kérdést, de mélyen elgondolkoznék a döntéseden.

Itt valami mégsem stimmel.

28/F

2010. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy Ő is így gondolja mint Te kedves második válaszoló...:( Pedig tudja Ő is hogy az egész életem neki szentelem és azt is tudja,mert volt már erről szó,hogy nem vagyok házzasságpárti és mondtam már neki hogy ha igen,akkor majd 8 év múlva. Mondjuk ezt 2évvel ezelőtt mondtam akkor az már csak 6... De itt nem sántít semmi,dehát ez a fárfi agy... Nem akartam,hogy ezt érezze
2010. jan. 27. 20:18
 4/36 anonim ***** válasza:
61%

Nme igazán értelek.Ha én igazán szeretek valakit,és vele akarom leélni az életem,akkor férjhez is megyek hozzá,és nem csak a szeretője akarok lenni.Az meg nevetséges,hogy majd 8 év múlva akarok vele lenni,ha az egész életem neki akarom szentelni.Mit akarsz a 8 év alatt csinálni?Miért kellene,hogy várjon rád?

Gondolkozz el komolyan,hogy mit is akarsz,ne hülyítsd a pasidat,és magadat sem.

2010. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
26%

előzőnek!!!

21 évesen férjhez menni??????? Így egy kicsit már más a véleményed ugye? És hány olyan ember van aki nem akar papírt mert anélkül is tud élni??? hmmmm?:)

2010. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Dehogy hülyítem,együtt élünk most vesszük meg a közös otthonunkat is de a kezdetektől fogva biztos vagyok benne,hogy őt hozzám rendelte a sors. Mivel azt terveztem egész életemben hogy én nem fogok férjhez menni,ezért toltam ki rögtön 8 évvel,nem akarok addig sem mást csinálni mint vele lenni...
2010. jan. 27. 22:41
 7/36 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Előző. Sehol nem hangzott el korábban hogy a hölgy 21 éves. Ha esetleg egy közelebbi ismerőse vagy hogy tudod a korát, akkor biztos jobban tudsz segíteni, mint mi akik nem ismerik.

A kérdezőnek azt tanácsolnám, hogy ne féljen a házasságtól, ha valóban úgy érzi, hogy azzal az illetővel akarja leélni az életét. Igaz, hogy nagyobb felelősség és kötöttség, ugyanakkor ha balhé van nem mentek szét olyan könnyen, mintha csak élettársak vagytok. Ugyanis akkor nagyon könnyen megteszi az ember, hogy felrúg maga mögött mindent viszonylag kis perpatvar esetén is.

Ha egy házasságban viszont válásra kerül sor, ott már nagy problémának kell lenni.

2010. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Mostmár nem félek,mert átgondoltam,hogy végülis mi akadálya is lenne? De hirtelen jött a kérdés és maradtam a hülye eddigi elgondolásomnál... Szóval hiába gondolom már másképp, az időt nem tudom visszapörgetni és nemtudom mivel,hogyan tehetném jóvá.
2010. jan. 27. 22:57
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Azzal, hogy ezt így elmondod neki sorjában. Leülteted, gyertyafényes vacsi, vagy teázás mackóban, mindegy, ahogy a legjobban megy. Hogy féltél, és nem akartál férjet, ez egy mániád volt. Aztán, mellette idővel megváltozott a véleményed, de a kérdésével megijesztett és hibáztál. Most már bánod, és bármikor igent mondanál neki. Persze, megérted, ha neki rosszul esett és újragondolja a dolgokat. Szerintem ez így megfelelő.
2010. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

A 22:53-as hozzászóló vagyok. Feleségem 23 éves volt amikor összeházasodtunk. Mi is úgy éreztük, hogy egymással szeretnénk leélni az életünket. De mi nem féltünk a házasságtól, hiszen nem volt semmi oka, hogy miért ne házasodjunk össze.

Most már kibővült kis családunk 2 gyerkőccel is, és rendben van minden.

Én csak tanácsolni tudom a házasságot. Jó érzés, egyfajta erős kötődés, hogy tartozol valakihez. És a szürke hétköznapokban is erőt tud adni, ha visszagondolsz az esküvőd napjára, vagy belepörgetsz az esküvői videótokba, más szemmel látod utána a világot és a párodat is. Ha probléma van köztetek, és visszaemlékszel milyen fogadalmat tettél az esküvődön, biztosan arra fogsz jutni, hogy muszáj megoldani a gondokat és vele kell tovább élned az életed.

Szóval a házasság szerintem nem csak egy papír, ahogy sokak szerint. Több annál, sokkal több. Csak tudni kell vele élni.

Szerintem ha valaki a házasságtól fél, az a párjától fél. Legalább is attól, hogyan tud majd vele együtt élni. Papír nélkül élni persze kényelmesebb, mert van menekülőút, és bármikor kisétálhatsz az ajtón. De vigyázz, ugyanezt ő is megteheti bármikor.

2010. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!