Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehet nem akarom már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem akarom már?

Figyelt kérdés

Sziasztok, több mint 3 éve vagyok a barátnőmmel és már nagyon erőlteti hogy jegyezzem el es költözzünk össze és csináljunk gyereket stb.


Viszont egyre jobban azt érzem hogy én nem akarom eljegyezni, kezdek úgy lenni az egésszel hogy én nem tudnám vele le élni az életemet főleg úgy nem hogy ki se éltem még magam(bulizás, csajozás).

Szeretem de úgy érzem mást is akarok, mi lesz ennek a vége szakítás?

23 F



2021. jún. 9. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Már maga a kérdés felmerülese azt sejteti, hogy nem akarod ezt az egészet.


Ezeket kérdezd meg magadtól:

-feltolt a vele való együttlét?

-ha most találkoznal vele először, akkor is őt valasztanad?

2021. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Őt választanám, mert nem bántam meg a vele töltött időt, viszont nem éltem ki magam a csajok terén és szar érzés ez.

Meg fiatalnak gondolom magam ahhoz hogy elköteleződjek.

2021. jún. 9. 23:34
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

23 évesen ilyen agyi szinten lenni, komolyan. Ha nem akarsz hosszútávú kapcsolatba kerülni senkivel, mert kúrogatni akarsz másokat is, akkor minek vagy benne egy 3 éves kapcsolatban? Én 22 évesen köteleződtem el, azelőtt sose éreztem hogy elakarnék, de nem is húztam mások agyát évekig :D 50 évesen is lehet úgy az ember hogy nem akar elköteleződni.

Meg ezt a szöveget sose tudtam hova tenni, hogy “nem éltem ki magam”

Ha úgyis tudod hogy mi lesz a vége a történetnek, akkor nem értem mi a kérdés.

2021. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gaz ez az ossze-vissza kuras mania. Aki ilyen, az mindig ilyen lesz, nincs olyan, hogy "kielted magad", mindigis ott lesz benned a vagy, a tuske. Ne jegyezd el es beszelj vele oszinten, mert az sem allapot, hogy o meg erolteti a gyereket.
2021. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy szerinted ez gáz, de ahogy olvasgattam elég sokan vannak vagy voltak hasonló helyzetbe és lányok is akadnak bőven akik úgy érzik nem akarnak elköteleződni ilyen fiatalon mert nem élték ki magukat.

Nem tehetek róla ezt érzem és úgy mégnehezebb hogy elég sikeres vagyok a nőknél.

2021. jún. 10. 00:23
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Az ember fejében mindig ott motoszkál, hogy kipróbálja mással. Viszont ott a hűség kérdése, a kettő együtt nem megy sajnos.


Én hasonló cipőben jártam mint te, a szakítás mellett döntöttem 8 év után. Nem bántam meg, sőt. Nagyon nem illettunk össze, erre a szakítás után döbbentem rá. Sőt, csaknem 10 évvel később is vannak raeszmeleseim.

2021. jún. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem igazán bírok már lányokat vissza utasítani ha mégis azt nehezen teszem.

Szakítás lesz ebből a kapcsolatból, hiába az elöltött évek ha nem tudok még sajnos mellette megmaradni.

Ezzel az indokkal szakítottál?

2021. jún. 10. 01:16
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Nézd, én nem foglak "legyerekezni", meg "lekomolytalanozni", meg, hogy te nem tudsz mit kezdeni egy kapcsolattal. Szebben fogalmazva élni szeretnél még egy jódarabig. Én abszolút meg tudom érteni a helyzeted, illetve bele is tudom magam élni. Ugyanis nekem is gombóc lenne a torkomban, ha ennyi idősen egy lány gyűrűt, meg gyereket akarna tőlem. Én se állok erre készen még, számomra még félelmetes is a gondolat ennyi idősen, hogy egy teljes életre elhatározzam magam valaki mellett. Az lesz a legjobb, ha szakítasz, de azonnal. Csak hitegeted magadat, meg a lányt azzal, hogy kerülöd a témát és nem vállalsz felelősséget benne. Látod, hogy a lány már tovább lépne, de te erre még nem állsz készen. Innentől kezdve tök mindegy hány éve vagytok együtt ennek véget kell vetni. Mond meg neki, hogy te még nem állsz készen közel s távol se ilyen elköteleződésre, és mivel látod, hogy mennyire más utat akartok járni, ezért jobbnak látod, ha innentől kezdve külön élitek az életeteket. Lehet, hogy a lány ideig-óráig le fog mondani erről az ambíciójáról, de akkor ugyanott tartunk, hogy az egyik fél nem elégedett már a kapcsolattal. Itt már nem lehet kompromisszumot kötni, annyira más utat akartok járni, hogy azonnal fel kell ezt számolni. Határozottan és ügyesen.


20/F

2021. jún. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem érzed magad érettnek a házassághoz, gyerekhez, elkötlezettséghez. Szerintem ne csináld. De ne is hitegesd. Mondd el, te ezeket nem szeretnéd. Valószínű lelép, de akkor ez meg is oldódott.

44 éves nőként írom, szerintem teljesen OK hogy 23 éves srácként így érzel.

2021. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lefeküdnél 23 évessel? Mert eléggé be jönnek az idősebb nők. Ez csak egy kérdés, kíváncsiság.
2021. jún. 10. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!