Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem vagyok szerelmes belé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szerelmes belé, miért nem tudom/akarom elengedni?

Figyelt kérdés

Sosem voltunk együtt, tehát nem megszokás, ”csak” nagyon-nagyon jóban vagyunk.

Nem vagyok szerelmes, mégis ha más nővel beszél furcsa érzésem lesz. Mintha féltékeny lennék egy pillanatra.



2019. jan. 16. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerelmes vagy, szíjjá le!
2019. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
#1, ezen most jót nevettem! Még ilyet írni hogy szíjjá le.😂🤣
2019. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Mert tipikusan abban a helyzetben vagy, hogy neked nem kell, de ne kelljen másnak sem. Még a végén elveszíted a kis rajongódat.
2019. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez ilyen egó dolog. Nem vagy belé szerelmes, de jól esik a figyelme, simogatja az önbizalmadat, hogy foglalkozik veled. Ezért bepánikolsz, ha ezt a figyelmet valaki más kapja. Nem szereted, de birtokolni akarod.
2019. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Hiába pontozod le az uccsó kettő válaszolót, igazuk van. :D
2019. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a fantáziádat nem tudja valami miatt felkelteni, nem tetszik a szemednek de a társaságára szükséged van mert hozzászoktál és igényled. Emberileg jó partnernek tartod csak nincs meg a kémia. Nagyon sok kapcsolat így indul, aztán a Nők egy részénél megszépül a partnerük amikor jobban megismerik, de hogy vonzódnak is hozzá az már egy egészen más kérdés.
2019. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!