Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy én még nem szeretném, hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok, ő 24, 3 éve járunk.

Azt mondta, hogy fogok kapni egy ékszert, ami 1000 eurós, és a felét már kifizette...

Szeretnék majd hozzámenni, de lánykérést még csak jövőre vagy azután szeretnék, most még nem... Én még a szüleimmel élek .



2021. júl. 1. 13:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem itt a legkisebb baj, hogy nem beszélték meg az eljegyzést. Elég érdekes megnyilvánulás ez a csávótól. Na majd most kapni fogsz tőlem egy 1000!!! eurós ékszert, nincs ugyan pénzem rá, de neked még ezt is megveszem. Azért ebben elég sok a ki nem mondott elvárás feléd, amiket a gyűrűért cserébe majd prezentálnod kell.

Nekem nem biztos, hogy így kéne.

2021. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 harebell ***** válasza:
94%

Beszélgessetek erről! Az eljegyzésben maga a lánykérés, hogy mikor, hol, milyen körülmények között történik legyen/lehet a meglepetés, de önmagában a szándék inkább ne. Nem a "spontaneitás kiölése", hanem egy komoly kapcsolat természetes része, hogy beszélgettek arról, hogy ki hogyan képzeli el a jövőt, nagyjából mikorra tudná elképzelni a jegyességet, házasságot, késznek érzi-e magát rá. Ha korainak érzed, mondd el neki.


Amúgy tényleg furán veszi ki magát, hogy előre bejelenti, mennyit ér és mennyit fizetett ki belőle :D

2021. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Pont a napokban olvastam, hogy úgy lehet ezt a legjobban megfogalmazni, hogy "ugyanazt a könyvet olvassuk, csak te pár fejezettel előrébb jársz".
2021. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Minek célozgat rá, meg minek mondta el az árát is???


#11-esnek igaza van, már elvárásokkal van feléd, hogy xarul érezd magad, ha elutasítod. :/

2021. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

Tehát 3 éve vagytok együtt, de ALAPVETŐ dolgokat is képtelenek vagytok lekommunikálni.


A tini kapcsolatok lejjebb van, a felnőttek pedig megbeszélik a közös jövőt, eljegyzést, stb.

2021. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyűrűt szeretett volna adni? :)
2021. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem gyűrűt szeretett volna adni :)
2021. szept. 14. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!