Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondtam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a barátomnak, hogy én nem akarok gyereket, ő viszont mindennél jobban szeretne. Viszont így is azt mondja, hogy velem szeretne lenni és hátha?

Figyelt kérdés

Nem akarom becsapni, kezdetektől tudja hogy nem szeretnék gyereket és akármikor feljön és tartom magam ahhoz, hogy nem szeretnék. Ő viszont nagycsaládból származik és arra is vágyik, több gyerekkel. De azt mondja inkább velem van.

Tudom hogy ez nagyon nem jó, hogy mást akarunk és ő egy ilyen hatalmas dologban kompromisszumot kötött velem. Rosszul érzem magam, hogy megfosztom a nagy álmától, viszont ő választott engem. Ez nagyon kettős érzés bennem.

Lehet nekem kéne lépnem? És lehet 10 év múlva döbben rá, hogy mégis hiányzik neki a gyerek

25F, 24N


2020. nov. 28. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Még változhat. Én nem akartam gyereket, ki nem állhattam a gyerekeket, a férjem pedig akart.

Az ő kedvéért vállaltam, de nem bántam meg soha. Amikor megszületett az a pici ember, kattant a fejemben valami és kijött belőlem az ősanya.:) Terhesnek is szerettem lenni, pedig amíg nem voltam az, kirázott a hideg, amikor a kolléganők arról beszéltek, hogy mozgott bennük a gyerek. Atyaég, mint valami Alien...

De az tény, hogy néha azért átsuhant rajtam az érzés már az elején is, hogy tőle talán el tudnám képzelni, hogy gyerekem legyen. De gyorsan lebeszéltem magamat róla, mert tényleg idegesítettek a kölykök.

Most meg már 6,5 éves és imádom. Már egy csomószor elmeséltem neki, hogy milyen buta voltam, hogy azt hittem, nem akarok egy ilyen kis porcelánbabát. És hogy ő az életem legnagyobb kincse. Megőrülök érte.

2020. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Jobb lenne, ha elhagynád!
2020. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Angel3000 ***** válasza:
85%
Szia! Mind a ketten nagyon fiatalok vagytok még, majd az idô mulásával, lehet, hogy Te is akarsz majd gyereket.
2020. nov. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Láttam már ilyet.


Vagy MOST lelépsz, vagy 1 éven belül terhes leszel, majd eltelik 4-5 év, ő lecserél, te meg ott maradsz egyedül a gyerekkel.

2020. nov. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Ebben nincs kompromisszum, fel gyereketek nem lehet.


En 35 evesen szultem az egyetlen kisfiamat. Becsuszott baba, elotte meg terhes sem voltam soha, ugy odafigyeltem. Soha nem akartam gyereket.


Orulok, hogy vallaltam, odavagyok erte, de pl. testvere tutira nem lesz. Az anyai oszton azonnal bekapcsolt, amint meglattam a tesztet.


DE! Ha a becsuszas ellenere sem jott volna meg az indittatas, elvetettem volna. Tilos ugy szulni, hogy a hatunk kozepere kivanjuk.



24 evesen meg fiatal vagy, ez valtozhat vagy megtortenhet barmi.

2020. nov. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom a barátod a legtöbb 25 éveshez hasonlóan "majd egyszer, talán 10 év múlva" akar gyereket, ami idő alatt valóban meggondolhatod magad te is (24 évesen sok lány nem akar még gyereket, de azért ez 30-as éveikre sok esetben megváltozik). De ha mégsem, még fiatalok vagytok mindketten, és nem marad le semmiről ő sem, ha saját akaratából még 2-3 évet rád áldoz, vagy akármennyit, amíg tényleg bekattan nála a gyerek utáni vágy. Ez igazából neked lesz rossz, hogy ha egyszer eljön ez a pillanat (ki tudja, hogy mennyi idő múlva), akkor ott fog hagyni, és te meg csak pisloghatsz, mint hal a szatyorban, hogy akkor igazából az elmúlt évek neked az életed jelentették, ő meg csak szórakozott amíg be nem nőtt a feje lágya. Miatta ne legyen bűntudatod, pasiként neki a világ összes ideje a rendelkezésére áll, de magad miatt gondolj bele, hogy ha mondjuk lelép 10 év múlva, mert ő gyereket akar, és te még mindig nem, akkor mit fogsz érezni és te vállalod-e ezt az érzést.
2020. nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanilyen barátnőm volt.


Kategorikusan kijelentette, hogy ő nem akar gyereket (30 éves volt mikor összejöttünk), és mikor azt mondtam, hogy ez változni fog, akkor nagyon megsértődött, hogy fogjam fel a helyetet, és ne helyezzek rá nyomást, mert sosem fog változtatni a véleményén.


Mivel beleszerettem, ezért elkezdtem feldolgozni a helyzetet, hogy nem leszek sosem apa, de kitartottam a lány mellett.


Aztán egy nap elém állt, és közölte, hogy gyereket akar, itt és most. Nem kicsit ledöbbentem, voltak kétségeim, hogy a korábbi 4 év után miért a hirtelen váltás, erre szakított, mert neki komoly férfi kell, akivel lehet tervezni, és gyereket vállalni.


(ez mellesleg a legjobb lépés volt részéről)



Szóval neked nem tudok mit mondani kérdező, de ha megmutatnád a barátodnak a fenti történetet, akkor talán rájönne, hogy jobban jár, ha MOST menekülne

2020. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is változott már pont 180 fokot a véleményem ebben. Én is örülök neki, sőt!


Azóta nem fogadkozom. 😄

Csak a dolog nem szimmetrikus, ő bármikor meggondolhatja magát, hogy keressen egy gyerekpárti nőt, te meg vagy 25 évig aggódhatsz, nehogy így legyen.

2020. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!