Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintem a barátom februárban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a barátom februárban meg fogja kérni a kezem. Azért februárban, mert 1: akkor lesz egy giganagy utazásunk, és 2: akkorra már majdnem 3 éve leszünk együtt. Inkább nyomozzak, vagy inkább tétlenül várjak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 11:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem a gyuru... A gesztus!!! Nekem is sokat jelentett h a volegenyemet erdekelte milyen gyuru tetszik: pl egy koves, es kisebb koves! Letisztult. Ugye van aki a naaagy kovesert van oda. Meg h dragako, ha mar eletbe ez jo esetbe 1x van..


De a lenyeg a gesztus! Es ha a ferfi latja h a baratnoje mire vagyik meg megbeszelik es 9-10-11-12 eveken at SE jut el odaig mondvan: o nincs felkeszulve.


Hat akkor arra se legyen felkeszulve h leveszi a kis gatyajat.


Ennyi :D

2022. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Itt semmilyen 9 vagy több évről nincs szó. 3 év. Túltoltad.
2022. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!