Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 1 évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 1 évig voltunk együtt. én szakítottam. Megbántam. Februárba szakítottam:S Azóta nem tudom elfelejteni:S Azt mondja hogy nagyon jó volt velem.1. komoly nője voltam. Rendszeresen álmodok vele:S ma pl: hogy szeretkeztünk. Jelent ez vmit?

Figyelt kérdés
Tegnap azt mondta nekem hogy szeretne boldognak látni és szerez nekem 1 fiút aki szeret engem. 4 hónapja könyörgöm magam vissza hozzá:S tudom szánalmas dolog. de nem kell más. Azt mondta hogy én is nézzek neki vmi komoly bnőt. Kérdem én...itt vagyok én nagyon szeretem 4 hónap után is. 1 év van a hátunk mögött. miért nem próbálja meg velem? Azt mondja hogy lezárt. és hogy már nem müködne. tudja hogy nagyon szeretem és mégse. pedig 1. barátnője voltam és nagyon szeretett. én hiszek abba hogy ezt még helyre tudnánk hozni...de ő vmiért nem:S Vmi tipp?
2010. jún. 10. 08:29
 1/5 Seraph ***** válasza:
Fel lehet fogni egyfajta sértődésként is ezt, mert elvégre te szakítottál vele. Könnyen lehet, hogy azért nem akar új esélyt mert úgy érzi, elárultad vagy valami hasonló. Az elég abszurd ötlet, hogy egymásnak kerestek párt. A legjobb amit ilyenkor tehetsz, hogy nem próbálkozol, de nyíltan felvállalod, hogy már pedig te igenis őt szeretnéd visszakapni. Azt kell elérni, hogy ő magától menjen vissza hozzád. Ne próbáld észérvekkel meggyőzni, mert az sosem működik. Próbálj az érzéseire hatni. Csábítsd vissza.
2010. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem lehet azon érteni, hogy lezárta magában az egészet? Ez olyan elképzelhetetlen? Ha vége, akkor vége.

Nem akarlak megsérteni, de próbáld elfelejteni. Gondolom fiatal vagy még, éld az életed. :)

2010. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"én hiszek abba hogy ezt még helyre tudnánk hozni...de ő vmiért nem"

Lezárta, ennyi. Nem kellett volna szakítanod. Majd máskor okosabb leszel.

2010. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
en 3 evet vartam a baratomra! ha igazan szereted kitartas!
2010. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Először gondolkodni kéne. Egy fiú nem szereti ha szórakoznak vele. Az én barátnőm egyszer eljátszotta hogy nem tudja mit akar, 1 hétig voltunk úgy hogy majdnem szakítottunk de még időben rájött hogy a világ legnagyobb baromságát csinálná ha otthagyna, azóta is jól megvagyunk. ha egyszer azt mondja hogy vége, akkor vége. Ha utána gondolná meg magát több idővel, még ha szeretném se mennék hozzá vissza. Nem érdekelnek az olyan körülmények hogy pl első vagyok és ki akarja próbálni mással vagy stb. Ha velem jó, akkor ne hagyjon el. Ha elhagy arra következtetek hogy valami hiányzott neki, így megpróbálom lezárni a dolgot és keresni a mást. A te barátod is ezt csinálja, teljesen normális.


Sajnos ezt te szúrtad el, de talán tanulsz a hibádból.

2010. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!