Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Valóban nem hozok elég anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem hozok elég anyagi áldozatot a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés

A tervek szerint jövőre lesz a lagzink, és eddig a költségvetés kb 70%-a félre van téve. Számításaim szerint a következő 8hónap alatt bőven összespóroljuk a maradék 30at, de a menyasszonyom aggódik miatta.

Két autóm van, egy ucai jövős-menős, és egy átalakított BMW, amivel kizárólag versenypályára járok kikapcsolódni. Az igazság, hogy az utóbbi időben valóban sok pénzt költöttem a hobbyautóra, és ezenkívűl egy 600as motorkerékpárom is van, amit ritkán használok.

A menyasszonyom szerint legalább az egyiket el kellene adnom, hogy a pénzt majd új lakás önerejére költsük.(jelenleg albérletben élünk + én garázst is bérelek)

Én semmitől nem szeretnék megválni, főleg hogy ennyi kiadás mellett még mindig több pénzt tudok félretenni mint a barátőm.



2021. aug. 31. 17:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
39%
Én tuti nem adnám el a custom autót vagy a mocit, maximum a szaladgálós autót. De amúgy sincs sok köze hozzá hogy neked mid van. Neki van kocsija vagy bármi értelmes dolga? Vagy csak a lyukas valagával osztja az észt?
2021. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
82%
Nála nincs semmi feláldozható luxus? Miért csak a te dolgaidról van szó, amiket be kell dobni?
2021. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 Noren1989 ***** válasza:
37%
Elmehetne esetleg màsodàllàsban dolgozni 🤔😅😂
2021. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, de nem adnám el a helyedben. Azok a te holmijaid. Nehogy már ő mondja meg hogy mit és hogyan csinálj. Ha te még ígyis több pénzt tudsz felmutatni mint ő, akkor neki kellene elgondolkodni hogy mit csinál másképp, nem neked.
2021. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán minek akkora lagzi, amire évekig kell spórolni?

Inkább azt az összeget kéne a lakásba tolni.

2021. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 Noren1989 ***** válasza:
72%
Màrhogy a pàrod 😉 itt én nem magàzódok, nyugi.
2021. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem adnám el a cuccaimat, max nem költenék most egy darabig a custom BMW-re meg ilyenek.


Bár eleve nem értem ezt a drága lagzis dolgot se, de ez csak az én személyes véleményem, hogy semmi értelme sokat költeni rá, abból mehetne lakásra, autóra, utazásra, akármire, ami sokkal hasznosabb meg fontosabb a közös életeteket tekintve.

2021. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
97%
"Én semmitől nem szeretnék megválni, főleg hogy ennyi kiadás mellett még mindig több pénzt tudok félretenni mint a barátőm." Akkor az anyagi hozzájárulásod meg kéne feleljen.
2021. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
60%

Nem eladni kell hanem beveteleket novelni befektetni.

Jo hulye az asszony ez tipik szegenysegi gondolkodas ha ninca pénz adjuk el a wc csészét is mint a c.gok.

2021. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
35%

"Nő vagyok, de nem adnám el a helyedben. Azok a te holmijaid. Nehogy már ő mondja meg hogy mit és hogyan csinálj. Ha te még ígyis több pénzt tudsz felmutatni mint ő, akkor neki kellene elgondolkodni hogy mit csinál másképp, nem neked."

az ő dolgai, de ne mondd, hogy te szó nélkül hagynád, ha zsíroskenyéren élnétek, miközben luxusjárművek állnak a vitrinben

2021. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!