Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek 5 év együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 5 év együttélés milyen hatással szokott lenni egy kapcsolatra? Melyik a jobb : 5 év együttélés vagy 5 év járás, amiben csak pár év után költöznek össze?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 5 éve élek együtt a párommal.KB 1 hónap járás után oda is költöztem hozzá,mert állandóan ott voltam,és a lakásától kb100 méterre dolgoztam.Jól megvagyunk,sosem volt semmi probléma ebből adódóan.Igazából amikor együtt laktok te, viseld a gondját,főzöl,mosol rá stb.Kicsit anyáskodó lettem,ha lehet így nevezni.Persze minden kapcsolatban megvan az,hogy haza akarok menni,de akkor már nincs ilyen,és meg kell oldani a dolgokat.
2010. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! A feleségem 5 év után hagyta el a jegygyűrűjét és ez meg is látszik a házasságunkon.11éve együtt.
2010. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Életkortól is függ. 15-18 évesen inkább 5 év járás, 30 felett inkább az együttélés.
2010. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Bocs a megjegyzèsèrt, de èn senkivel nem èlnèk vagy jàrnèk együtt öt èvig, anèlkül hogy nem dönti el magàt hogy elvegyen. Tegnap volt 19. hàzassàgi èvfordulònk, kèt hònap utàn eldöntöttük, hogy összehàzasodunk, kilenc hònapba került, mig megszerveztük, az eküvö elötti nègy hònapban együtt laktunk. De amikor összehàzasodtunk - az az èrzès egèszen màsfèle összetartozàst jelent!
2010. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
az együttélés azért más,mert akkor lehet tényleg kiismerni,megismerni egymást. Ugyanis ha jársz valakivel,akkor a randikon igyekszel a legjobb formád hozni,kicsíped magad stb, stb, viszont ha együtt élsz valakivel,akkor lát reggel kócosan és délután mikor fáradtan vagy idegesen esel haza, alkalmazkodni kell egymás szokásaihoz, mondjuk hogy a földön hagyja a koszos zoknit, vagy hogy te indulás előtt tovább készülődsz meg még sok minden. Na meg ott van az is,hogy ha épp összezördültök,akkor nincs az,hogy hazamegyek aztán másnap megbeszéljük, egy fedél alatt vagytok ha rossz napotok van akkor is.
2010. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Többet ér az együttélés, mintha csak úgy találkozgattok. Így egy háztartást alkottok, és egyrészt jobban egymásra tudtok hangolódni, másrészt kijönnek olyan negatív dolgok, amik a járás során nem. Az együttélés olyan, mintha házasok lennétek, a házasság próbája.
2010. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Túl hamar azért nem jó összeköltözni, mert az udvarlás izgalama helyett azonnal a szürke hétköznapokat kapod.

(Tapasztalat.)

2010. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

*amikor együtt laktok te, viseld a gondját,főzöl,mosol rá


Hááát... te tudod, de az én párom képes gondoskodni magáról, megcsinálja a mosás kb. felét (nem a sajátját mossa, hanem kb. az esetek 50%-ában ő ér előbb a mosógéphez), besegít a főzésbe és a takarításba. Én feleség és társ vagyok, nem az anyja vagy a cselédje. Mindketten ugyanannyit dolgozunk, miért kéne még anyáskodnom felette? Szerencsére felnevelte az anyja.

2010. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem lennék képes öt évig járni valakivel úgy, hogy nem költözünk össze. Öt hónapig is csak nehezen.
2010. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves 8.57-es!A párom mielőtt megismerkedtünk is ellátta magát,de reggeltől estig dolgozik,és nem mondhatom neki este ha hazajön,hogy mossál ki mert én már elláttam a saját feladatomat.....Hétvégén természetesen segít.Eyépként a legtöbb férfiról gondoskodni kell,bár nem a szó szoros értelmében.
2010. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!