Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kezdtétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezdtétek újra a kapcsolatot az exetekkel? Jobb volt a 2. járás?

Figyelt kérdés
és hogy-hogy újra összejöttetek?
2011. máj. 21. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
en meg csak remenykedem
2011. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, veled szakított, te szakítottál, vagy hogy volt? Még csak reméled az újrakezdést, vagy már újrakezdtétek?
2011. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
csak remélem, közös megegyezés volt, sokat veszekedtünk (de nem komoly dolgokon), aztán szünetet tartottunk (én javasoltam és 2 hétig tartott), majd szakíitottunk..
2011. máj. 21. 21:55
 4/14 anonim ***** válasza:

mi részegen jöttünk össze. egyébként jól megvoltunk, de kevés volt a szenvedély-főleg azért, mert alig voltunk kettesben, ezért szakítottam, de a barátság megmaradt. nemsokkal ezután elhívott valahová, ahol kibökte h szeret, én nem foglalkoztam vele, de azért rengeteget voltunk együtt, olyan édesen udvarolt. egyre többször voltunk kettesben, aztán egy koncert után lefeküdtünk újra. ez kb 1-2 hónap lehetett. nem jártunk, mert bizonytalan voltam, de azért szexeltünk is meg sokat voltunk együtt.

aztán rájöttem h én is szeretem, ezt nagy sokára kiböktem, és a nyárra összejöttünk megint. a szex sokkal jobb volt második nekifutásra.

19L

2011. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mi jártunk 3 hónapot majd szakítottam a hisztije és a hülyeségen,kicsinységeken való vitái miatt.

de fél év múlva újra összejöttünk, majd hasonló okok miatt újra vége lett 1 hónap múlva.


21F

2011. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3 évig jártunk, aztán szakítottam. Fél évig voltunk külön, ő keresett folyamatosan :S Nagyon szerettem, erős akartam lenni de nem ment. Újra összejöttünk. 1 évig jártunk még, de semmi nem változott. Rá kellett jönnöm, hogy nem illünk össze és kész... 1 éve ennek, fél éve van új párom.


22/L

2011. máj. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 asdface ***** válasza:

Velem 2 hónapja szakított szülei miatt, heti szinten tartjuk a kapcsolatot kb ,de mindig én keresem. Reménykedem , mert ő álmaim netovábbja,de ismerem és tudom ,hogy túl büszke.

23/f

2011. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem érdemes újra össze jönni, ezt nagyon megtanultam. 20 éves voltam, 3éve voltunk együtt, szakítani akart velem a barátom, lebeszéltem róla összejöttünk megint, de nem volt ugyanaz. Aztán fél évre rá otthagyott egy másik lányért, akivel 2 hétig járt és szakítottak. Nekem már szakításunk után másnap lett pasim, utána már nem is érdekelt, rájöttem milyen bután viselkedtem. Persze miután szakított azzal a lánnyal próbált volna visszajönni, de én kikosaraztam és felemelő érzés volt a lábamra állni. Ezt jegyezd meg:

,,Ha a szerelem fonala elszakad össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad."

25N

2011. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

nem egyszer nem kétszer kezdtem bele másodszorra kapcsolatba de mindig megbántam ami amiatt szakítottunk az nem változott benne és amúgy is csak rosszabb volt...

és nem tom változó h mikor mennyi időre jöttem össze újra ... volt egy év volt fél év ...változó

2011. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szakításnak oka van.
2011. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!