Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Válás után létezik újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után létezik újra szerelemházasság egy másik féllel?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve ismerkedtünk meg, ismerkedésünk előtt másfél éve romlott meg feleségével a viszony, válás lett belőle. Élete első komoly kapcsolata volt, 7 évig voltak együtt, és aztán egy évig sem voltak házasok, mert a felesége más férfiba lett szerelmes-mely kapcsolatuk alatt kiderült, ezért lett vége a házasságuknak. Párom eléggé bizonytalan volt a kapcsolatunk elején, két kisebb fajta szakítást is kezdeményezett, de már másfél éve szakadatlan a kapcsolat közöttünk. Kérdésem, hogy velem vajon elképzelhető-e hogy tervez fejben a jövőben házasságot? Még soha nem mondta hogy szeret, de érzem belül hogy fontos vagyok a számára. Félig meddig már nála is élek. (ő 32, én 26) Várom a válaszaitok...
2010. szept. 3. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

19:48: addig nem kellene kapcsolatba kezdeni, amig maga sem tudja, hogy mit akar. Mert ez a kapcsolat szamara inkabb bufelejto. 2 eve huzza ennek a lanynak az agyat. En rakerdeznek. Mi ra a garancia, hogyha var meg a kerdezo, akkor majd megvaltozik a helyzet? Legyen ilyen kapcsolatban meg vagy 4 evig es majd ha onagysaga akkor nyogi ki, hogy nem szereti, jobb lesz 30 evesen masik pasit keresnie?


En ugy gondolom, hogy ilyen ertelemben az ember vagy szeret vkit vagy nem. Ha szereti, 2 ev alatt kiderul. Es a ket dolog fuggetlen is egymastol, mert a kerdezo elsosorban nem arra vagyik, hogy legyen eskuvo, hanem, hogy vegre, 2 ev utan kimondja a ferfi, hogy szereti. Nagy kulonbseg. De ok meg az utobbi lepesig sem jutottak. Mutatja, hogy a srac nem szereti igazan. Ra kellene kerdezni, hogy akkor most mi van. 32 eves embertol elvarhato, hogy legyen benne annyi hatarozottsag, hogy tud 2 ev utan valami tervvel eloallni.

2010. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Még soha nem mondta hogy szeret"

ez azért elgondolkodtató, h. nem- csak egy kiút vagy számára! azért x idő után "Félig meddig már nála is élek."

nálla is élve azért elég rossz h. még nem hangzott el a szeretlek szó:S

sajnálom,

2010. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Létezhet válás után új szerelmi házasság, de szerintem a Tiétek nem az lesz. Ha másfél év alatt egyszer sem mondta, hogy szeret, azért az elgondolkodtató. Az meg, hogy írod, hogy belül érzed, hogy szeret, szerintem kevés. Talán egy beszélgetés nem ártana. Én ilyen előzményekkel egyébként nem vágynék házasságra ezzel a férfivel. (40 éves nő)

Nekem ez a kapcsolat amolyan "jobb híján"-nak tűnik ennyi infó alapján.

2010. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!