Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért fontos, hogy eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos, hogy eljegyzés után egy évre meglegyen az esküvő?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 16:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Tőlem lehet 1,5-2 év is amúgy, de azért fontos, mert az eljegyzés a házassági szándék kifejezése (részben a külvilág felé is, mert ritkán beszéli meg szimplán két ember) aminek akkor van értelme, ha tényleg belátható időn belül megtörténik. Egyébként meg minek?

De hogy más mit hogyan és miért csinál, az nem érdekel. Szóval ha másnak jó 5-10 évig vagy örökre jegyben járni, akkor lelke rajta :).

2021. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Mert ezt jelenti, hogy jegyesek vagytok, hogy készültök az esküvőre.

Egy éven belül azért általában összejön leszervezni. Mondjuk plusz-mínusz pár hónap nem érdekes. De 2 éven túl... akkor már csak kapott a csaj egy gyűrűt, de esküvő nem lesz.

2021. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Minek az eljegyzés, ha nem akarsz házasodni?
2021. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem fontos, ez ilyen gyakoris törvény. Én pont azt nem értem, hogy ha belátható időn belül össze is tudnak házasodni, akkor minek eljegyzéssel bohóckodni, az inkább arra való, amikor még nem tudnak házasodni, de a szándékot már ki akarják fejezni.
2021. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

Amerikai modi...

Onnan jott at, regen az emberek akar 2-5 evig is jegyben jartak.

2021. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a 2 éven túl tartó jegyesség komolytalan és nem jelez valódi szándékot. Szóval emiatt tartotam fontosnak, hogy 1 év +/- pár hónap meglegyen az esküvő is.
2021. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Mert tényleg valahol komikus az, mikor párok évekig jegyben járnak.Olyankor tényleg felmerül, hogy akik 5-6 éve jegyesek, nem is akarnak házasodni.De akkor minek az eljegyzés.

Viszont szerintem elég gyakori az manapság, hogy anyagilag nem tudnak összehozni olyan esküvőt, amit szeretnének, ezért túlmennek az 1 éven.De azért szeretnék kimutatni már az összetartozásukat, ezért nem várnak még 2-3 évet az eljegyzéssel.

2021. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%
Mert a lányok ujját elkezdi szorítani a gyűrű.
2021. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem fontos. Mi 5 evvel az eljegyzes utan hazasodtunk ossze.
2021. nov. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
34%
Hosszú jegyesség, rövid házasság...
2021. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!