Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után volt a lánykérés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után volt a lánykérés?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva leszünk együtt 4 éve. Még sajnos nem élünk együtt. Jövőre szeretnénk nekiállni a háznak.

Van valaki, akinek a kezét megkérték úgy, hogy külön éltek? Nekünk a baráti körünkben van.

25L



2021. nov. 18. 09:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát, én majdnem tíz év után kértem meg az asszony kezét, de akkor voltunk 27-28 évesek. Ugyanakkor együtt éltünk a lánykérés idején.
2021. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%

Ezzel aztán véletlenül se sürgesd a párodat, mert csúnyán elsülhet.


Ha minden jól alakul köztetek, megvan a bizalom, szeretitek egymást, akkor az eljegyzés jön amikor jön.

2021. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

3,5 év után, majdnem 24 éves voltam mikor megkérte a kezem. Mi előtte már évekig együtt éltünk.


Ismerek olyat ahol volt lánykérés anélkül hogy együtt éltek volna. Ők belekezdtek a házépítésbe is. Még nem értek a végére, úgyhogy nem tudom hogyan fog ez alakulni Nekik. :D

2021. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy kértem meg a kezét, hogy nem éltünk együtt. Sőt! Ha most vissza gondolok, akkor meggondolatlanul is, mivel sem lakás, sem más nem volt kilátásban. Egyszerűen, szerettük egymást.

Összeházasodtunk és után szedtünk magunknak együtt, közösen össze az első lakást, majd eladva a második lakás árát.

2021. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
4-es vagyok, elfelejtettem írni, hogy előtte 4 éve ismertem már.
2021. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk másfél év után. De mi is együtt éltünk egy éve akkor már.
2021. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Közös házat vesztek úgy, hogy még nem éltetek együtt??


Mi közös albérletben lakunk (bár nem korotokbeliek vagyunk, hanem 40+-osok). 1,5 év után kérte meg a kezem. Újabb 1,5 évre rá lesz az esküvőnk majd tavasszal. És remélem jövőre összejön a közös ház is.

2021. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Több, mint 3 éve vagyunk együtt, abból 2 és fél éve együttélünk és még nem kérte meg a kezem. Nagyom szeretném, sokszor felhoztam, de utána mindig sokkal ellenállóbb volt. Szóval azóta már nem hozom fel...
2021. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Engem 5 év után idén kért meg a férjem, össze is házasodtunk akkor már egy éve együtt laktunk.
2021. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
2 év után kérte meg a kezem a férjem, következő évben házasodtunk.
2021. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!