Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőmmel 1,5éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 1,5éve vagyunk együtt és szeretném megkérni a kezét viszont ő még csak márciusba lesz 18? 20f

Figyelt kérdés
Ti lányként örülnétek neki? Én 20éves vagyok külön élek a szüleimtől 1éve és azóta heti 3-4napot nálam van így az sem lehet probléma amit sokan szoktak mondani hogy nem éltünk együtt. Szerintetek korai?

2021. nov. 9. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
szerintem igen. van, amikor jó lesz belőle, de ráértek.szórakozzatok, fiatalok vagytok.
2021. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

De cuki. Félsz hogy lelép?


A hazassagbak inkabb gyerekvallalas miatt ertelme. Azt meg ne csinaljatok.

2021. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
*van ertelme
2021. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még várnék a helyedben, másfél év nem olyan sok idő, és nagyon fiatalok vagytok,gondolom első nagy szerelem neki:) Majd ha ténylegesen összeköltöztök,közös életet alakítotok ki,utána is ráér, nem kell ezt elkapkodni.
2021. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Mibű???
2021. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha szeret, biztos örülne. Nagyon korai, még 2 év múlva is az lesz, amikor befejezi a középiskolát!

Bőven ráérsz erre úgy 5 év múlva, ha egyáltalán együtt lesztek akkor 2-3 év valódi együttélés után.

2021. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
sokan a férfiakra mondják hogy nem képesek korán megállapodni , de valójában a lányok ebben a korban még önmagukat keresik és azt hiszik márkifejlett személyiségek de nem azok.. szeretnek szórakozni, megismerni új embereket és olykor beléjük szeretni egy baráti beszélgetés által a kocsmában.. tehát a helyedben élvezném a jellenlegi helyzetet mert nem ő lesz az utolsó nő az életedben.
2021. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
nem orulnek neki, konkretan bepanikolnek, hogy miert kell ennyire siettetni a dolgokat. raertek 3-4 ev mulva is a lanykeressel
2021. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Nagymamám 18 évesen házasodott, nagyapám 25 volt és ekkor már mindketten dolgoztak, készen álltak a közös jövőre.

Azért ma nem ez a jellemző, ráadásul azt veszem észre, hogy egyre éretlenebbek az emberek, sokan még 40 évesen se jutnak el addig értelmileg, hogy felfogják, hogy mi az a házasság. Ami nem baj, csak akkor nem kell erőltetni.

Persze, lehet, hogy ti az üdítő kivétel vagytok, akik már ennyi idősen fenn tudjátok magatokat tartani és elég érettek vagytok egy ilyen döntéshez.

Bár ezt annak fényében írom, hogy szerintem az eljegyzésnek semmi értelme nincs, ha utána reális időn belül (1-2 év) nincs házasság.

Én örülök, hogy 18 évesen az akkori barátom nem jegyzett el. Semmit nem tudtam még akkor arról, hogy mi az a párkapcsolat.

2021. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen? Ember, hiszen egy középiskolás kamaszról van szó. Nulla egyetem, nulla végzettség. Semmilye nincs a csajnak, együtt sem éltetek még...


Ha a barátom ilyennel jött volna 18 éves koromban, elgondolkodtam volna, mennyire éretten gondolkozó férfi :D

2021. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!