Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy lehet úgy eljegyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy eljegyezni valakit, hogy még maga az összeköltözés nem történt meg, illetve csak hétvégente találkozik egymással a 2 fél? Ez így mennyire helyénvaló, vagy mennyire célszerű?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 24. 02:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Eljegyzés lehet második randin is, de az ilyesmi súlytalan, sőt inkább ijesztő, hogy valaki ennyire meggondolatlan, vagy kényszeres gúzsba kötő.

Kérdés, hogy ők mióta csak hétvégén találkoznak, ha évek óta akkor lehet hogy ez jól átgondolt. Helyénvalónak, vagy célszerűnek nem mondanám, de még mindig ésszerűbb, mintha a házasság időpontját tűzték volna ki.

Az eljegyzés tulajdonképpen semmit nem jelent, van akik házassági szándék nélkül hagyományból, illemből teszik. Szerintem ennek a mai világban nincs jelentősége, hacsak nem tervezik a házasságot 1-2 év múlva. És ezt konkrétan értem, hogy időpontot, helyszínt keresnek.

A jegyesség semmilyen kötöttséget nem jelent, sem jogilag, sem erkölcsileg, tulajdonképpen szimpla együtt járás plusz egy gyűrű akár 100 évig.

2022. ápr. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Én is így jegyezték el a párom. Már 20 éve együtt vagyunk. Esküvő elött 1 évek költöttünk össze, akkor már másfél éve jegyesek voltunk.
2022. ápr. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyeneknek általában az kell, hogy legyen mit kirakni a fészbúkra.
2022. ápr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy írják az eljegyzés a csilivili gyűrű mutogatása az instagramra meg facebookra kell
2022. ápr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Eljegyezni bárkit bárhogy el lehet, nem garancia semmire. Ez is egyértelműen a komolytalan kategória.
2022. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
A szexuális forradalomig ez volt az egyetlen járható és helyesnek vélt út. Sőt, a fiatalok nem is lehettek kettesben az esküvőig. Ráadásul sokszor a szülők válasźtották a párt a fiataloknak. Működött. Nem mindig jól, de működött.
2022. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
El lehet, persze, de az ilyen embertől értelmes nő menekül, mert komolytalan.
2022. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
így házasodtam. mi ebben a furcsa? a kilencvenes években még nem volt divat az összeköltözés
2022. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Miért ne lehetne? Nincs rá törvény, se garancia, hogy ha évekig együtt éltek, aztán lesz eljegyzés, akkor tartós lesz. Ez a kapcsolat minőségétől függ, és attól mennyire passzoltok egymáshoz.

Engem is úgy kért meg a férjem, hogy még messze nem éltünk együtt. Bár mi azért több időt töltöttünk együtt, heti 4 napot legalább.

Nem befolyásolt semmit, hogy előbb volt eljegyzés. 2,5 hónap után kért meg, 1 éves kapcsolatban költöztünk össze, fél évre rá össze is házasodtunk. Most már 12 éve együtt vagyunk.:)

2022. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Lehetni lehet,de nem ésszerű. Nem is ismeritek egymást a hétköznapokban.


8-s, nem tudom merre élsz, vagy melyik bolygón, de a 90-es években már pont az a korosztály volt, aki inkább együtt élt.45 vagyok, de az én környezetemben már akkor így volt, hogy előbb összeköltözés, utána házasság, de fele már így is inkább összeköltözött csak.


Igaz volt egy munkatársam, az ország keleti részéből jött a nyugatiba, Ő még pár éve is meglepődött,hogy itt mennyien csak együtt élnek, pedig Ő csak 30 körül volt.

2022. ápr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!