Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésre egy ilyen gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésre egy ilyen gyűrű?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátnőm nem szereti sem a gyűrűket, sem a karkötőket, főleg az aranyat nem. Nem is hord semmilyen gyűrűt és valószínűleg nem is fog, de azért eljegyezném és jelképesen adnék neki egyet. Nézegettem ezeket a szabványos, köves gyűrűket, de ahogy ismerem, ezek tuti, hogy nem tetszenének neki. Ezeket a csillogó dolgokat sem szereti.

Viszont találtam egy ilyet, ami baromira az ő stílusa, szerintem ez nagyon tetszene neki:

[link]


Kérdésem: szerintetek nem gáz egy ilyennel megkérni a kezét?


2022. ápr. 24. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez illik hozzá és csak jelképes, akkor nem gáz. A lánykérés lényege a szándék és a gesztus, nem a gyűrű.

Maximum a karikagyűrűt együtt választjátok.

Sok boldogságot!

2022. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod, hogy ez "baromira az ő stílusa, nagyon tetszene neki", akkor miért lenne gáz? Ha az anyagával nem vagy kibélkülve, mert valami gagyi bizsu, akkor esetleg vidd el egy ékszerészhez és csináltasd meg más anyagból.
2022. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Az attol függ! Én egy ilyennek nem örülnék! Ebben pl. nincs gyémánt sem! De ha a baratnőd ilyen kis egyszerü fajta, akkor meg teljesen remdben van
2022. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Én sem akartam hagyományos eljegyzési gyűrűt. Ha az ő stílusa, és imádná, akkor ne érdekeljen senki más véleménye.
2022. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Te ismered a barátnőd.Ha szerinted ez a tuti gyűrű, akkor ne másokat kérdezz meg.Véleményem szerint ez nagyon ronda és gáz is, de ez miért fontos?A barátnődnek kell tetszenie a gyűrűnek.
2022. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered őt. Ha szerinted ez illik hozzá, az ő stílusa akkor teljesen jó.
2022. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Várok még vele, nézelődök és puhatolózok.

Az a helyzet, hogy sosem hord gyűrűt, nem szeret a fülbevalókon kívül semmiféle ékszert, így elég nehéz...

De majd kitalálok valamit. :)

2022. ápr. 25. 09:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy nrki tetszen. Nem kötelező a köves aranygyűrű, szerintem izgalmas amit te választottál. A ti eljegyzésetek lesz, az a fontos, hogy hozzá passzoljon a gyűrű.
2022. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

"nem szeret a fülbevalókon kívül semmiféle ékszert"

Akkor kérd meg fülbevalóval, és majd megbeszélitek a jegygyűrűt.

2022. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem tetszik, nem örülnék neki, ha ilyet kapnék eljegyzési gyűrűként.

De mivel nem az én kezemet szeretnéd megkérni, és a barátnőd bírja ezt a stílust, vedd meg neki.

2022. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!