Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért van az, hogy sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok nő hiába vár az eljegyzésre, én pedig megkértem a kezét és dobott?

Figyelt kérdés

Annyi nőtől hallom személyesen is, hogy már évek óta vár a nagy pillanatra, hogy mikor jegyzi már el a pasija... És nem veszik észre, hogy sose fogja őket eljegyezni. Még olyanról is hallottam, hogy azért nem jegyzi el, mert még meg kell venni előbb az akváriumot, ezt-azt. Nevetséges.


Én pedig teljes meglepetésként csináltam a páromnak egy nagyon romantikus napot, nagyon élvezte, és a végén megkértem a kezét. Nagyon szép gyűrű volt, tetszett neki, mindig azt nézegette a visszaúton és felhőtlenül boldog volt. Még a méretét is pont eltaláltam anélkül, hogy sejtett volna valamit. Eszméletlenül szerettem a páromat! Egy hét múlva pedig visszaadta a gyűrűt és dobott engem, most nem részletezném.


Miért az olyan férfiak mellett maradnak hosszú éveken keresztül a nők, akikről lehet tudni, hogy úgysem kérik meg a kezüket?

Én meg itt vagyok jól szituált pasiként (egészséges vagyok, átlagosnak, néha meg jó kinézetűnek mondott, hobbi sportoló, tanult, stabil életvitelű, nem dohányzó, mértékkel ivó, romantikus, kirándulni szerető, gyerekeket szerető pasiként - nyilván ezernyi hibával együtt) ÉS annyira szeretnék eljegyzést, közös jövőt tervezni, és amikor eljegyeztem (boldogan igent mondott, határozottan) a volt páromat, akkor is annyira élveztem és oda voltam az egész eljegyzésért... Más férfi meg nem is akarja az egészet és mégis évekig várnak rájuk a nők...


Ezek szerint taszító a nőknek, ha a pasi eljegyzést akar? Nagyon úgy tűnik. :(


27/F



2018. jún. 3. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Önsajnálat és fej homokba dugása lvl végtelen.

Ha rá egy hétre kidobott, ott vagy betojt az elköteleződéstől vagy már rég szar volt a palacsintában.

A csajok, akikről te beszélsz, szimplán rosszul választottak. Te is.

2018. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenki egyforma. Jó reggelt!
2018. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Észre kellett volna venni a jeleket, hogy ez nem ilyen csaj, ennyi.


Mellesleg az eljegyés KÖZÖS DÖNTÉS, nem a pasi gondol egyet és vesz egy gyűrűt :)

2018. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Megtanultad, így jártál, legközelebb a csajodat is megkérded, egyáltalán akar-e házasodni :)
2018. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze,abban a pillanatban örül az ember,de jön a következő pillanat mikor átgondolja hogy biztos ez a pasi kell nekem ? Ezek szerint ő nem szeretett téged annyira,mint te őt,legalább kibukott ebben a formában.
2018. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Megijedhetett az elköteleződésről, erre ő még lelkileg nem volt készen, tombolni élni akar még ki akarja élni magát; még másokkal is ki akarja próbálni a dolgokat, nem akar egy ember mellett elköteleződni, lekötni magát; ő még élni akar, ki akarja próbálni másokkal is. Neki ez még így nem való. Vagy lehet, hogy egyáltalán nem. Vagy fogalmam sincs.
2018. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát, egy hasonló helyzetben - ha nem is dobnám - de valószínűleg nem mondanék igent.

Miért nem beszéltetek korábban a házasságról? Te csak úgy vettél egy gyűrűt, csináltál egy csilli-villi romcsi napot, bocsi, de leszarnám. Miért nem tiszteled a párodat azzal, hogy az eljegyzésből nem egy műmájer műsort csinálsz, hanem inkább komolyan elbeszélgetsz vele előbb?

2018. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

#6. Ez olyan aranyos. Ha hapsi lenne, akkor már minden féle féreg ék lenne elmondva :D

31/f

2018. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Megdöbbentő, hogy mennyien nem értették a kérdésem. Itt most nemcsak rólam van szó, sőt nem is rajtam volt a hangsúly.


Az eljegyzés meglepetés szokott lenni, SZEMÉLYES tapasztalatom, hogy a lány ismerőseim is meglepetés eljegyzést kaptak. És rengeteg cikk szól arról, hogy a férfi hogyan tudja meg a gyűrű méretét a nő tudta nélkül (az ujjának méretét). Komolyan, ti a holdról jöttetek? Hol éltek?

2018. jún. 3. 20:07
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Te nem fogod fel, hogy szó sem volt arról, hogy a csaj valóban akart volna-e már házasságot plusz arról sem volt szó, hogy egyáltalán tényleg rendben lett volna a kapcsolat, volt-e szó közös jövőről vagy csak így eldöntötted egyedül, hogy akkor eljegyzed.
2018. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!