Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi fog változni ha menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog változni ha menyasszony leszek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 23:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%

#7 Kiegészíteném annyival, hogy nem csak a pasi szülei fognak rá máshogy nézni, hanem a nők 90%-a (és lehet, hogy kevesebbet mondtam). Ugyanis a nők baromira gonoszak tudnak lenni azokkal, akiket nem lesznek feleségek, bármennyire szeretnének azok lenni.

De az anyósos-apósos példa is helytálló, az tény. Én "XY barátnője" vagyok nekik (bármikor lecserélhető tartozék), de a másik fiuk felesége (aki csak a terhességének köszönhette az esküvőt) a "kismenyük".

2022. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

#11 ugye nem degradaltak Teged ??? De bunkok!!! :(

Reg egyutt vagytok??


Nem vagy tartozek! Ertekes vagy!!


A nok java resze egy bunko phharaszt es ebben igazad van!!

En nagyon eszrevettem mi valtozott miota menyasszony vagyok. Baromira nagy a tarsadalmi nyomas meeeeg mindig.. es mar baromira unom.


Eleve hazassag parti vagyok vagyunk. De a plusz nyomas...mindenhonnan.. a csapot megnyitom es az folyik belole h na most mar menyasszonykent szegyenerzet nelkul mehetsz a volegenyeddel csaladi esemenyre.


Es ez baromira igy van.....

2022. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

#12 vagyok. Pedig valo igaz... 5 darab tollvonas lesz. Mi az 2 aztan 2 tanu es 1 anyakonyvvezeto. Elvileg jol irtam.


Es igen nekem is szamit de kisarkitva ez valoban 5 db toll vonas. Megis aki X evesen nem az..hat a tobbi no...baromira lenezi.. es ettol hanyok.

Alapbol hazassag parti vagyok mar par eve :D de a plusz nyomas...nagyon durva..


Es igen!! Maskepp neznek ram miota felmutattam a gyurus ujjam.


Es regi begyoposodott vaskalapos vilag van meg mindig.


Es nem bugyberekpuszta rocsogen..elunk.. varosban..

2022. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%

"Olyan kedves aranyos jelenet volt, hogy majdnem megpusziltam, de időben észbe kaptam."


Szerintem inkább szánalmas. Mintha az lenne élete értelme, hogy "elkeljen"

2022. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

#14 (23:07)

Ha ismernéd a nőt, nem írnál ilyet. Viccnek szánta az egészet, mert nagyon jól ismerjük egymást, tudta, hogy nem nem értem félre. Pont ezért találtam aranyosnak a válaszát.

2022. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
0%
Ettől kezdve rabbá teheted a vőlegényedet, később a férjedet. :-)
2022. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

#12 A párom apja soha egy rossz szót nem tett rám ezen a téren, legalábbis f2f biztosan nem. Ő egyedül a megszólításban tesz különbséget, ahogy már írtam is. A másik fiuk felesége, az UNOKA anyja ő "kismenyem", én meg simán "*keresztnevem*" meg "XY/fiam barátnője".

Anyuka ugyanez, csak ő érezteti is, hogy engem nem tart családtagnak. Jó, hivatalosan nem is vagyok, ne kössünk bele, hiába a nem kevés együtt töltött idő (több mint 5 éve vagyunk együtt). Ő szívből utál engem, mondjuk ő a "kismenyét" is rühelli, szimplán azért, mert elvettük tőle a pici fiait, akiket 30 éves koruk körül is szívesen szoptatna.

Tudnék ezer példát mondani, most kiemelek egyet: nagyobb baráti társasággal mentünk valahová, ahová "kismenyeék" is jöttek. A párom szüleinek házában találkoztunk, és anyuka megjegyezte, hogy biztos jól fogjuk érezni magunkat, jó lesz a hangulat... a sok fiatal házas, meg mi a párommal :D Miért kellett ezt így kiemelni vajon?

A társadalmi nyomás témájában pedig egyetértünk. Hiába próbálnak vigasztalni, hogy ne másokkal foglalkozz, akkor is egy közösségben éljük az életünket, nem magányosan valami Isten háta mögötti tanyán. A közösség pedig ítéletet mond, és egyszerűen máshogy bánnak egy nővel akkor, ha már házas, de legalábbis eljegyezték, mint amikor csak járnak hosszú-hosszú évekig egy férfival, vagy 4ever pasim-csajom kapcsolatban élnek.

2022. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Furcsa...hogy eljegyzés kell a bizalomhoz...


Ergo kap egy gyűrűt így tuti szereti és nem hagyja el.


Gyakorlatilag megveszi

2022. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

#17 igen!

Mertmocskos szemetes ladak mind ez tenyleg igaz.. :(


Bar nekem elve fura..h parod hagyja ezt ?!?! Miert !?!?


Nalunk mas a szitu nonstop eroltetik h deeee csaladtag vagyok meeeeg elvagyok jegyezve. Megis a felisten a lanyuk 'ferje'..mert vegre vkinek kell a lanyuk. Jujj jujj..


Az egesz tarsadalmi nyomas arrol szol h teljesen BEdaraljon mindent es mindenkit....

2022. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
28%

"egyszerűen máshogy bánnak egy nővel akkor, ha már házas, de legalábbis eljegyezték,"


Baromság. A párod anyja téged nem bír, ezen az sem változtatna, ha házasok lennétek.

A kutyát nem érdekli, hogy házas vagy-e vagy sem, viszont az írásodból az jön le, hogy te szeretnéd és apárod nem akarja. Ezen azért gondolkozz el, vele szeretnél-e így maradni.

2022. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!