Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most mi tévő legyek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek, ha az após nem adott áldást ránk?

Figyelt kérdés

Lassan 6 és fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, nagyon jól kijövünk, szeretjük egymást, kb. 2 éve költöztünk össze (vettem egy lakást). Ők régi módi féleségű család, főleg a szülők. Elakar ám jegyezni a szerelmem. Mivel, már volt szó róla, hogy már (hagyomány náluk) az ő családjukban mindig először az apát kérdezték meg, hogy a lánya barátja feleségül veheti e a lányát...

Nos, én elmentem a barátnőm apjához elhivtam egy kávézóba és fel tettem neki a nagy kérdést (persze szépen illedelmesen és elmondtam, hogy nagyon szeretem a lányát, ő a mindenem nagyon fontos személy az életemben vele képzelem el a jövőmet, - - > ezt szépen megfogalmaztam, készültem rá)....erre nemet mondott..

Most mi tevő legyek? Megkérjem a kezét az apa ellentmondása ellenére? Igazából, nem nagyon értem, hogy miért mondott nemet.

A kapcsolatunk során 1x veszekedtünk a költözésnél, de előtte és utána egyáltalán nem, mindent megtudtunk normálisan beszélni, szeretjük egymást, stabil anyagi háttér is meg van, annyi, hogy én félig francia vagyok, de Magyarországon születtem.

Bocsánat a fogalmazás miatt, csak eléggé felkavart a dolog.



2022. máj. 27. 12:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

Valoszinu arra kivancsi csak hogy ér e valamit a szava. Én várnék.

Szerintem ha letesztelt, akkor kesobb ugyis engedi.

2022. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
71%
Biztos hogy először az após affért rendezném, es várnék, mert ez meg fog maradni így örökre, hogy ellenezte.
2022. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem értem, miért az apját kérdezted. Őt akarod feleségül venni, vagy a lányt?

Tojd le, kérd meg a barátnőd kezét, majd ő eldönti.

2022. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Ez igy ritka tré lesz
2022. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
6%
Plane igy a saját lanya is semmive veszi a saját apját. Durva lesz
2022. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%

Apóspajtást kell megkérdezni, hogy miért nem. Hátha rendezhető a probléma.

De ettől függetlenül nyugodtan kérd meg a párod kezét.

2022. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

De mit mondott? Gondolom nem csak annyit, hogy nem és felállt :D

Abból kiderülne mi a baja.

2022. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, ha elhagynád a lányát, letépné a tökeidet, mert megbántottad a szeme fényét. Ez csapda 🤣
2022. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Azért, kérdeztem meg az apóst, mert náluk ez így szokás és ezt is várta el.

#17 amikor megkérdeztem, higy miért nem akkor annyit mondott, hogy nem akar most erről beszélni és le is zárta azt a témát.

Beszéltem az anyóssal, aki azt mondta, hogy azzal van a baja az apósnak, hogy félig francia vagyok és nem akarja az após, hogy az unokájában legyen egy csepp francia, egyébként más baja nincs velem. Megpróbáljuk megoldani ezt úgy hogy később ebből ne legyen probléma.

2022. máj. 27. 15:32
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

#19

És ezt mégis hogy "oldod meg"? :D

Amúgy ez azért volt szokás anno mert akkor a lánygyerek olyasmi volt az apja szemében mint egy értékes ló vagy marha, olyanhoz akarta adni aki jómódú és vagyont hoz a családba. Bizarr ha még ma is így élnek...

2022. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!