Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Előfordult veled valaha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veled valaha, hogy minden jel arra mutatott, hogy megkéri a kezed, aztán csalódtál?

Figyelt kérdés
Egyszerű igen-nem helyett inkább a részletekre lennék kíváncsi, mondjuk hogy miből gondoltad, milyen jelei voltak a dolognak, mit éreztél, amikor hiába vártad, és mi történt azóta?

2022. jún. 15. 11:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
#1 Gondoltam elfér a napi 500 incel kérdés között ez is 😉
2022. jún. 15. 11:25
 2/18 anonim ***** válasza:
11%

Egy biztos amikor minden jó,akár 10 éven, azt ezzel el kell rontani...


Szeretjük egymást megvan mindenünk... Még egy ilyet nem találnék, mindent megad amire vágyom...


De nincs gyűrű... Á hagyjuk az egészet a fenébe jobb ha szakítok

2022. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg kezd ez az egész téma olyan unalmas lenni, mint az incelezés. Nincs gyűrű? Beszéld meg a pároddal, hogy miért nincs. Idegen emberek ezt honnan tudják???
2022. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert azt gondoltad, na most... és nem úgy lett?
2022. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4-5 Ki mondta, hogy az én páromról van szó vagy hogy én gondoltam így? 🙄 Ha meg unalmas a téma, görgess tovább szó nélkül, kevesebb időt vesz el mint megnyitni a kérdést, bepötyögni a beszólásnak/alázásnak szánt választ és aztán folyamatosan visszajárni kötekedni.
2022. jún. 15. 12:17
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Pedig amúgy tök érthető, ha valaki szeretné, hogy megkérjék a kezét, és ne hitegessék mondjuk 6-7 éven keresztül.


Egyébként nekem egyik kapcsolatomban sem voltak félreérhető jelek, pedig voltam már egyszer menyasszony. Igen, az eljegyzés ellenére is véget érhet a kapcsolat, mint ahogy történt is, ennek ellenére szerintem fontos, hogy legyenek közös tervek.

2022. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
5-ös kérdést írtam. Tényleg ne haragudj, hogy zavartalak a teljesen normális kérdésemmel és érdeklődtem.
2022. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt sürgős az eljegyzés, középiskolai szerelemként indult, úgyhogy huszas éveinkre jó ideje együtt voltunk.

Voltunk pár esküvőn, mindig megbeszéltük a terveket, a mi esküvőnk milyen lesz egyszer stb. Az 5. évfordulónk előtt többször is szóba jött a téma, úgyhogy gondoltam na majd akkor. Elmentünk étterembe, aztán ahogy ott ültünk, teljesen esélytelennek láttam, hogy itt lánykérés lesz :D

Végül 3 hónappal később kérte meg a kezem.

2022. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Egy barátnőm,teljesen beképzelt e ,hogy meg fogják kérni karácsonykor,mert a csavoja kevesebb pénzt ad oda havonta kb 5 ezerrel.Ebbol azt szűrte le ,hogy gyűjt gyurure mivel majdnem karácsony.En többször mondtam ,hogy inkább ne éljen bele magát,és jobban fog esni ha megtörténik.Na volt nagy koppanas,mert a dobozban egy nyaklánc volt.Egesz karácsonyt végig duzzogta....
2022. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7 Bocsánat, azt hittem ugyanaz vagy, aki azzal jött hogy mennyire unalmas a téma meg beszéljek a párommal, azért is írtam egybe (#4-5) a címzést. Mentségemre szóljon, munkából írtam ki a kérdést, és nem néztem meg elég figyelmesen, hogy eltérnek az értékelések.


Egyébként munkában beszélgettem egy kolléganőmmel, most jöttek Ciprusról, és elmesélte, hogy mennyire csalódott volt, mert több jel is arra utalt, hogy végre gyűrűt fog kapni (különleges helyszín, 5+ éves kapcsolat, ráadásul évfordulójuk is volt, és úgy látta a párján, hogy készül valami), aztán úgy jöttek haza, ahogy elmentek, továbbra is csak barátnő státuszban van. Ez ihlette a kérdést. Köszi azoknak, akik érdemben válaszoltak.

2022. jún. 15. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!