Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Előfordult valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordult valaha veletek, hogy tetszett egy nő, de valamiért nem akartátok, hogy megtudja, ezért direkt csináltatok valamit, ami egyértelműen jelzi számára, hogy nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül igen a válasz, légyszi, azt is írjátok meg, hogy mit csináltatok, és miért volt fontos, hogy azt higgye, nem érdekel titeket!

2020. júl. 26. 12:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Hány éves vagy?
2020. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Munkatársak voltunk, kezdett erősebb érzelem kialakulni bennem, de kapcsolatban élt. Mikor világossá vált, hogy úgy sem hagyná el értem, hiába vallanám be vagy tennék lépéseket irányába akkor felmondtam inkább, és kerestem másik munkahelyet. Nem lett volna értelme megmondani mit érzek iránta, pedig szerintem én sem voltam neki közömbös. Nem akartam, hogy meg tudja mennyire tetszik.
2020. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1: Próbálj meg a kérdésre válaszolni!

2: Neked köszönöm

2020. júl. 26. 13:39
 4/26 anonim ***** válasza:
15%
Te is. Széggyelled a korodat és a gondolkodásodat?
2020. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, és egyben 4-es! Úgy látom, nem igazán érted ennek az oldalnak a működését. A kérdező feltesz egy kérdést, amire választ vár. Ehhez olyan adatokat ad meg, ami a kérdés szempontjából lényeges. Mivel pedig a korom teljesen irreleváns, nem szükséges leírnom, ahogy ezt az eddigi egyetlen értelmes válaszoló tökéletesen alátámasztotta. Amennyiben te a gyakoris kérdezők életkorára vagy kíváncsi, kérlek írj ki erről egy kérdést, és készséggel válaszolok. A válaszaidat pedig használd olyan kérdéseknél, amelyekben úgy érzed, kompetens vagy.
2020. júl. 26. 17:49
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom mi a gond azzal hogy valaki megkérdezi a korodat. Nem látom mi a gond ha kiirod hány éves vagy?
2020. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem ennek mi értelme hogy megjátszod magadat...?? Elmagyarázod? Te érted miért csinálod?
2020. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nincs gond. A gond azzal van, hogy te válaszolóként írsz egy kérdés alá, amit nem tudsz/akarsz megválaszolni. Részemről befejeztem veled a társalgást, továbbra is válaszokat várok. Szép estét!
2020. júl. 26. 20:18
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
Én inkább privátban írom le, mert ha véletlen itt olvasgat, magára ismerne.
2020. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
9, itt ilyesmivel felesleges foglalkozni, annyi hasonló eset van. Itt csak a sajátjához hasonlónak gondolhatja az ember az olvasottakat.
2020. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!