Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Előfordult veled valaha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veled valaha, hogy minden jel arra mutatott, hogy megkéri a kezed, aztán csalódtál?

Figyelt kérdés
Egyszerű igen-nem helyett inkább a részletekre lennék kíváncsi, mondjuk hogy miből gondoltad, milyen jelei voltak a dolognak, mit éreztél, amikor hiába vártad, és mi történt azóta?

2022. jún. 15. 11:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Nálam az van, hogy nem csak ráéreztem, hanem konkrétan biztos forrásból vissza is hallottam, hogy tervezi X időn belül. Nem történt meg ilyen-olyan dolgokra hivatkozva (visszahallottam, elvileg én nem is tudok róla, hogy tervezte...). Az okok, ami miatt nem volt megfelelő az időpont, érthetőek voltak, most erre nem térnék ki konkrétabban, mert felismerhető lennék. Viszont ennek kb 8 hónapja, azóta 100 lehetőség lett volna, mégsem történt meg. Valamiért meggondolhatta magát... Ami nagyon rosszul esik, mert ugyebár ez azt jelenti, hogy átfordult egy "á inkább nem veszem feleségül"-be. Bármi is az oka, ez megalázó. Jól megvagyunk, de ebből tudom, hogy csak ideig óráig. Aki "mégsem" veszi el a barátnőjét, miközben tervezte, ott gáz van... Nem tudom mi, de nyilván van. Úgyhogy én már nem a lánykérést várom, hanem hogy mikor lép le... 😀 Persze nem szószerint várom, mert jól megvagyunk, de én ezt úgy veszem, hogy szerinte nincs közös jövőnk... Ez van.
2022. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 Sajnálom 😕 De hátha még nem kell lemondanod róla, és meg fogja lépni. Ha reális indokok miatt nem kért meg, akkor lehet, hogy ezek az okok még mindig fennállnak, és arra vár, hogy megoldódjanak a problémák (már ha segít rajtuk az idő). Nem gondoltál rá, hogy beszélni kellene vele? Már nem úgy gondoltam, hogy "szívem, biztos forrásokból értesültem róla, hogy meg akartál kérni, miért gondoltad meg magad" 😆 hanem megkérdezni, hogy gondolkozott-e már esküvőn vagy családalapításon stb. Ha ezektől a kérdésektől menekül, akkor jobb is, mert legalább tisztán látnál vele kapcsolatban. Szerintem.
2022. jún. 15. 21:26
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az exem (1 évig voltunk együtt) egyszer, valentin-napon átnyújtott egy dobozt ami ugyanolyan méretű volt mint egy gyűrűs doboz. Akkor azt hittem meg akar kérni. ( Nyaklánc volt benne szép kék szivecskével). Abszolut Nem éreztem csalódást. El sem mondtam neki , hogy kb 3 másodpercig azt hittem akkor hogy megkér.

Amúgy 6 hónap kapcsolat után tényleg megkért. +6 hónap múlva szakítottam vele. Akkor voltam 20 éves.

4 évre rá ismertem meg a párom, vele azóta már össze is házasodtunk:)

2022. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
98%
#12! Naná, hogy kérdeztem... Nem zárkózott el, csak furcsán viselkedett. Nemigen válaszolt semmire, csak hümmögött meg ilyesmi, amire én ideges lettem, hogy ez most mi és sajnos megemeltem a hangomat. Ő erre olyasmit reagált, hogy miért ne akarná, de ne rontsam már el, ő meglepit akar... Mondjuk mindegyik ezt mondja ahogy olvasom 😂 legalábbis valami hasonlót szoktak kamukázni. Mindegy, meglátjuk. Többet nem hozom fel, feleslegesnek érzem.
2022. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

11 és 14. Mi sokat beszéltünk az eljegyzésről egy időben és azt mondta 2020 elején, hogy még abban az évben megkér. Szilveszterkor már végképp tűkön ültem, hogy utolsó lehetőség, aztán mégsem. Később megkérte a kezem és elmondta, hogy addig miért nem. Ilyen indokok voltak: tavasszal munkahelyi nehézségei voltak. Aztán nyaraláskor szerette volna, de nem mentünk nyaralni a covid miatt. Ősszel el volt havazva a dolgaival, így lett belőle egy év csúszás.

Nem mondom hogy nincs benne a pakliban, hogy a párod meggondolta magát, de annyi féle ember van, szerintem simán benne van, hogy tényleg egy jó meglepire vár.

2022. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
97%
#15! Igen, olyat is sokszor olvastam, hogy a pasik képesek hónapokat, vagy akár éveket elcsúsztatni a tökéletes időpontra várva... De ez annyira nevetséges! Túltolják. Ha egy nő nagyon szereti a pasit és tűkön ülve várja, hogy megkérje, akkor annak is örülne, ha csak random egyik reggel az ágyban tenné fel a kérdést. Én legalábbis ilyen szitunak is annyira örülnék, hogy kiugranék a bőrömből. Borzasztó, hogy hogy megváratnak minket, amiről szerintem így konkretan fogalmuk sincs, ők ebbe tuti nem gondolnak bele!
2022. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
97%

16, nekem végül pontosan így történt. Egy teljesen átlagos hétköznap esti sétánk soránk. Nem nagy nap, nem nyaralás, nem évforduló. Erre várt egy évet :D

Ráértünk mindketten, csak fura hogy a tökéletes agyonszervezett meglepi helyett egy sima hétköznap is megfelelt neki később.

2022. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
95%

#17! Az is lehet, hogy valaki elejtett neki olyasmit, hogy "ha a tökéletes időpontra vársz, akkor sosem fogod megkérni", vagy ő maga gondolt bele, de szerintem ilyesmi gondolat lehetett benne... 😀 és ja, erre várt évet... Istenem de gyagyások amúgy 😂

Gratulálok és sok boldogságot Nektek 💍👰‍♀️❤🤵

2022. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!