Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi az oka annak, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy bizonyos emberek széles tömeg előtt, nyílvánosan kérik meg a párjuknak a kezét?

Figyelt kérdés

Én mindig azt hittem, a párkapcsolat téma, eljegyzés egy rendkívül személyes, privát dolog. Mégis, rengeteg olyan videót látok a YouTube-on, ahol az emberek szándékosan nyílvánosan, széles tömeg előtt kérik meg a párjuknak a kezét. Itt van egy videó a YouTube-on, ahol a férfi a hölgy kezét egy rendkívül forgalmas bevásárló központ kellős közepén kérte meg, sok-sok ember előtt. A lánynak nem tetszett ez a dolog és vissza is utasította őt.


https://www.youtube.com/watch?v=nnyKkA05nYw&t=46s


Szeretném megkérdezni, miért csinálja ezt bárki is? Ezzel zavarba hozzák a partnerüket és ha esetleg visszautasítja az eljegyzést, akkor mindkettejüket, aminek videója aztán felkerül az internetre és sok millió ember fog nevetni rajtuk. Az idegen tömegnek, ismeretlen embereknek mégis mi közük van a kettő ember privát, intim párkapcsolatához?



2022. júl. 14. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván nem extrovertált emberek teszik.
2022. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az egyik oka az lehet, hogy így egy stresszhelyzetbe kerül a partner és inkább mondana igent.


Viszont tény és való, hogy van akit nem zavar a tömeg és úgymond szívesen ossza meg ezen nap örömét random idegenekkel is. Én erre nem lennék nyitott és szerencsére a párommal is tudtam beszélni arról, hogy ez neki se tetszik. De pl. a legjobb barátnőmet ez nem zavarná, pedig ő is inkább introvertált.

2022. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan személyiségűeknek, akik szeretik a feltűnést, tökéletes.
2022. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Barátom is ilyen

Képes térdepelve könyörögve bocsánatot kérni akár egy forgalmas pláza kozepén is ha kell.(itt ő volt féltékeny rám es jogtalanul es keményen otthagytam a p.csába, mert nem hitt nekem)


Vagy képes a társasházban is kikabálni az ablakon, vagy buszmegállokban bárhol, azt, hogy szeret imád engem, ha kell repülővel is elhúzatja.

(Ilyenek pl abbol ha féltékeny voltam es bizonygat nekem hogy csak engem szeret mindig rávágom hogy igen? Ezt más csajok us tudják akivel flörtölsz? Ilyen esetekben jonnek ezek az effektek is hogy bárki ill minden ismeros meg nem ismeros nő elott is bármikor felvállal, az egész világ elott is akkor is hülyének vagy bolondnak nézik is!)


En ugy ismerem őt, hogy semmiféle gátlása nincs, ha kell tériszonyosan is felmegy velem bárhova is (hotel tetején teaszos etterem stb)es leküzdi értem még azt is.


Minumum 500 fős lagzit akar.

Érdekes, az exem is hatalmas lagzit akart.


Tényleg csak az áll nekem ossze hogy GÁTLÁSTALANOK.

Képesek bármire is ez mellett, akár ha akarom bankot is rabolnának. Azaz simán ha hamisítást is kérek, fel sec alatt mar küldi is nekem, hogy tessék, kész van.

Kicsit nehezebben kezelhetők mint az átlag, mert pl az én határaimat is át akarják lépni. Pl nem engedem be, de attol még ő bejön a házba. Nehezebb átvinni nekik azt, mi az hogy nem.

2022. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
N*em az hogy szeretik a feltunest, hanem lesz.rnak mindenkit ki mihez mit szól, ha akarnak vmit.
2022. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

Folyt

Ismerős csaj elott(aki rá akart nyomulni), pl direkt kinyitja nekem a kocsiajtot, vagy felkarol es ugy visz fel a lepcson meg ilyenek. Szivatja agyba főbe.

2022. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%

Bocsi hogy megint én. Eljegyezni ugy akar hogy meg meg sem kért de vesz gyűrűt a kezemre is meeg mivel.tudja hogy szeretem a lábujjgyűrűket, igy arany lábujjgyűrűt is köröz. Hogy a lábujjamon is el akar jegyezni.

Szerintem az egész országban csak nekem lesz(lenne)arany eljegyzési lábujjgyűm!🤣

Őrülten szerelmes ♡

2022. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
#7 Inkább egy feltűnési viszketegségtől szenvedő infantilis barom.
2022. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%
Nincs feltűnési viszketegsége.
2022. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Minden ember más. Én nőként örülnék, ha pl külföldön egy nevezetesség előtt, vagy mondjuk Disneylandben (imádom a Disneyt) kérné meg a barátom a kezem, és nemhogy nem zavarna, de örülnék is a tömeg tapsviharának :) Szeretem, ha (pozitív értelemben) figyelnek rám. De az is szuper lenne, ha kevésbé ismert helyen kérné meg a kezem, de én igénylem a romantikát, minden férfinak tudnia kéne, hogy a leendő menyasszonya mire vágyik ebben a témában. Ismerősöm elvitte külföldre a barátnőjét, majd a szállodai szobában (!) kérte meg a kezét, na ilyen szoba meg lakás meg ilyen helyeken szerintem semmi különleges nincs, de akinek pont ez a jó, az örülhet.
2022. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!