Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Toth Gabi miért van így...

Toth Gabi miért van így felhaborodva Schobert Norbi szavain? Azt elfelejtette amikor ő nyilvánosan alazott meg versenyzőket gusztustalan stilusban egy bizonyos tehetsegkutato musorban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 24. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Aki elmegy tehetségkutatóba, az vállalja a kritikát. Norbit senki nem kérdezte.
2020. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Hacsak nem Rubint Réka az illető, akkor az ember lánya hízik terhesség alatt, ha akar, ha nem. Ki kevesebbet, ki többet, de hízik. A test megváltozik, a legtöbbeknél csíkok is kialakulnak. Az egyik nap még vékony, feszes testű, a testeddel elégedett nő vagy, rá 9 hónapra pedig már nem vagy ugyanaz. És soha többé nem is leszel. A mindenféle hormonok tombolnak a testedben, a lelki állapot emiatt hol ilyen, hol olyan és egyszerre kell megküzdened mindennel. Amikor felocsúdsz a szülés utáni "rózsaszín" állapotból (DE jó, van egy babám, én hoztam világra, ez egy csoda, stb...), akaratlanul is találkozol egyszer csak a tükörrel, és mindaz amit fentebb leírtam, egyszer csak tudatosul benned. Megpróbálod elfogadni, nyugtatod magad, hogy mindezt azért a kis életért vállaltad. Abban a hitben vagy a jelenlegi állapotoddal megelégedve, hogy majd ha befejezed a szoptatást, és nem leszel az állandó éjjeli kelések, és a kialvatlanság miatt hullafáradt és farkaséhes, akkor majd nekiállsz fogyózni, és mozogni. Aztán jön egy ilyen s3ggfej, és tesz egy ilyen kijelentést. Amiben nem csak a több éves súlyfeleslegre utal, hanem kitér pl. arra is, hogy ocsmány lesz a bőröd, és érték a kölyköd, de a férfi ezt nem tudja értékelni. Hát ezért. És bár tudjuk, hogy ez csak önreklám, és polgárpukkasztás volt tőle, de ettől talán még undorítóbb. Képzeljétek el mit érezhet az anyja (ha még él, és hallotta ez a nyilatkozatot).

Egyébként nekem kezd az az érzésem lenni, hogy Réka nem önszántából lett fitnesz lédi, és valamilyen lelki terrorban tartja őt apácska.

2020. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Óriási különbség van aközött hogy egy konkrét személyt véleményezel, a pont előadott produkciója alapján, akármilyen stílusban is; vagy ostoba módon egy túlzó általánosítással sértegetsz teljes tömegeket, miközben a megszólítottak talán pár százalékára ha igaz eleve, amit mondasz.
2020. jan. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Jól ismertem személyesen. Mindig is olyan volt, akiben ha tudatosult valamiféle gyengesége, akkor egyből másokat kezdett támadni miatta
2020. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Ja bocsi, szidni kellett volna a Tóth Gabit?


Továbbra is mondom, ha elmegyek az X Faktorba, és beszólnak, mert nem tudok énekelni, akkor én mentem oda. Ha felkeresem Schobert Norbit, hogy mondja el a véleményét rólam specifikusan, és előadja ezt, akkor is én mentem oda.

2020. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
76%

Mert félreértelemzte Norbit. Ő nem azt mondta, hogy szar vagy, ha rögtön szülés után csíkjaid vannak és súlyfelesleged, hanem ha valaki évekig elhagyja magát és folyamatosan 20-30 kiló felesleggel él.AMi azért már nem egy jó állapot sem esztétikaialg, sem egészségügyileg.

Úgyhogy Gabi szeirntem tök feleslegesen mutogatta a terhességi csíkjait premier plánba, mert egyáltqalán nem erről volt szó. Ez szerintem ugyanolyan magamutogatás, mint amit Norbi művel.

2020. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
68%

Jah meg arról is beszélt hogy gusztustalan lesz a bőröd. Ugyan mesélje már el valaki, hogy tüntessem el a striákat a bőrömről? Meg a sürgősségi császárom hegét? Nem híztam csak 6 kilót a terhesség alatt de nagyon megváltozott a testem. A hasizmom is szétnyílt.

Az meg nettó baromság hogy a + súly miatt ne kívánná meg valaki a feleségét. Attól lehet még az a nő csinos, jól ápolt, kívánatos. Ha meg tényleg nem tudja úgy megkívánni, hát ne csináljon neki gyereket.

2020. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!