Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi az oka annak, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy bizonyos emberek széles tömeg előtt, nyílvánosan kérik meg a párjuknak a kezét?

Figyelt kérdés

Én mindig azt hittem, a párkapcsolat téma, eljegyzés egy rendkívül személyes, privát dolog. Mégis, rengeteg olyan videót látok a YouTube-on, ahol az emberek szándékosan nyílvánosan, széles tömeg előtt kérik meg a párjuknak a kezét. Itt van egy videó a YouTube-on, ahol a férfi a hölgy kezét egy rendkívül forgalmas bevásárló központ kellős közepén kérte meg, sok-sok ember előtt. A lánynak nem tetszett ez a dolog és vissza is utasította őt.


https://www.youtube.com/watch?v=nnyKkA05nYw&t=46s


Szeretném megkérdezni, miért csinálja ezt bárki is? Ezzel zavarba hozzák a partnerüket és ha esetleg visszautasítja az eljegyzést, akkor mindkettejüket, aminek videója aztán felkerül az internetre és sok millió ember fog nevetni rajtuk. Az idegen tömegnek, ismeretlen embereknek mégis mi közük van a kettő ember privát, intim párkapcsolatához?



2022. júl. 14. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem vetted még észre amióta létezik a social Media az élet teljesen átfordult ebbe a magamutogató ürességbe? Szerintem azért még mindig sokkal több olyan pár van, aki maga között intézi ezt csak azt nyilván nem látjuk mert aki elégedett magával annak nincs szüksége arra hogy ezeket a dolgokat kipakolja mindenki elé és várja a vállveregetést, hogy ez az öcsém, megcsinaltad.

Mindenki aki látja mondja rájuk hogy 'cukiii', de szerintem egyszerűen nem elégedettek önmagukkal és a kapcsolattal.


Én is láttam egyszer Facebookon egy ismerősömnel, hogy az egész család előtt kérték meg a kezét, és egyből felállt a szőr a hátamon. Azóta szerintetek együtt vannak? :)....

2022. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Van aki szereti a magamutogatást, azt akarja hogy tapsoljanak meg gratuláljanak neki idegenek, stb. Nézd meg, az egyik válaszoló például a nyilvánosságot összeköti a romantikával. Férfi oldalról meg benne van az is, hogy így kisebb az esélye annak, hogy nemet mond, és ha mégis, akkor a hölgy jön ki rosszul a szituációból.


Leginkább az van ezzel is, mint magával az esküvővel: az egész a látszatról szól. Itt is mennyi kommentet olvasni hogy milyen gyűrűre, meg lánykérésre mondanának nemet, teljesen kihagyva a képletből a férj-jelöltet, akinek pedig a legfontosabbnak kellete lennie a válasz szempontjából.

2022. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért kene totkolni bujkálni
2022. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő van, aki szeret szerepelni. Olyan párok, akik azt gondolják másokat ez érdekel. Végülis sokan tapsolnak ilyenkor, szóval lehet igazuk van. Facebookon is több lájkot kap egy ilyen lánykérés mint ha feltoltod az aznapi kaját.

Tulajdonképpen ez alapján átgondolva az emberek elég nagy részénél vagy ez a lánykérés non plusz ultraja vagy csak illembol tapsol és lájkol mindenki.

2022. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#11 Akik minden részletet nagyon gyakran megosztanak, ők valószínűleg tényleg nem elégedettek. De ha valaki kiteszi, hogy megkérték, vagy hogy megházasodott, az nem feltétlenül azért teszi, mert nem elégedett, hanem mert fontos dolog az ember életében és szeretné megosztani az örömét.


Esélyesnek látom, hogyha engem megkérnek, én leszek Monica a Jóbarátokból, amikor Chandler eljegyezte és az erkélyen állva üvöltötte, hogy MEGKÉRTEK, MEGKÉRTEK :D

2022. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
Vannak az introvertáltak, és az extrovertáltak. Ezért van ez.
2022. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#4-6-7! Minden nő életében volt/van/lesz minimum 1 olyan férfi, aki szó szerint bármit megtenne érte. Ez nem újkeletű dolog, a szerelmes férfi ilyen. A kérdés inkább csak az, hogy miért éreztél késztetést arra, hogy ilyen szinten jelezd még anonim is, hogy te bármit megérsz? Ráadásul 3 részletben... Kellemetlen volt olvasni... Biztos minden ok az önbizalmaddal?
2022. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17 Mert végre valakinek ő is kellett, és most reklámozni akarja :D
2022. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!