Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Menjek vagy maradjak? 4 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? 4 év rossz nemi élet után

Figyelt kérdés

Szóval a párommal a nemi életünkön kívül nagyjából minden jó. Ezt próbáltam megbeszelni

vele, mert ugy tunik, csak szerintem nem megy a dolog. Persze semmi sem valtozik (en a no vagyok). 4 éve vagyunk együtt, a huszas éveink végén vagyunk és nem történt még eljegyzés. Körülöttünk már mindenki osszehazasodott és gyereket tervez, ez is frusztral egy kicsit. Úgy érzem, a mi kapcsolatunk nem halad előre- meg igazabol semerre.

Viszont, a rossz szex miatt nem is tudom, érdemes lenne-e egyáltalán együtt maradni. Attól is félek egy kicsit, hogy utána nem találnék senkit.

Mit tanácsoltok?



2022. aug. 19. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj.
2022. aug. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme olyanhoz menni akivel az egyik alapja a kapcsolatnak ( szex) egy kalap szar, nem működik. Így garantált hogy szét fogtok menni előbb utóbb. Felesleges lenne a lánykérés is, a házasság meg pláne.
2022. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz lesz a gyerekeknek hogyha akkor mentek szét mikor már megszülettek. Így nem lehet leélni egy életet, ne hitegesd magad.
2022. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vele szórakozni, de kérdés, megéri-e, és majd mondjuk két gyerek mellől lelépni, mert rájössz, hogy nem tudsz élni.
2022. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%

Csajszi! Tedd fel a kérdést. Tesz érted annyit, mint amennyit te érte? Minden téren. Szexuális téren is.

Ha nem, akkor hagyd el, mert jobbat érdemelsz. Aki odaadó, az mindent megtesz érte hogy ne tudj másnap ülni sem és törődik veled minden téren.

Ez nekem nem biztató, inkább ok arra hogy dobd. :/



22/N

2022. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!