Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Aki elvalt valóban nem szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elvalt valóban nem szeretne megegyszer házasodni? Egy komment ihlette a kérdést ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés
"sorstársad vagyok én is...én is elvált apukával élek már két és fél éve..nála se jött még szóba hogy eljegyez, nagyon fáj ez nekem, mert mindig az motoszkál bennem, hogy nem bízik még mindig igazán bennem, talán fél is az előző kapcsolatának kudarca miatt...pedig bennem megbízhat, életemben így nem szerettem még mint ahogy őt, nekem sem a gyűrű a lényeg, hanem a gesztus, nekem az azt jelentené, hogy IGEN TE KELLESZ EGÉSZ ÉLETEMBEN..."
2022. szept. 10. 12:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Akinek van egy csöpp esze egyszer se házasodik.. üdv a klubban
2022. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Köszönöm en 16 éve hazzasagban élek 😇. Csak érdekel ennek a pshihologiaja, hogy valóban így lenne?! Én hiszek a házasságban, ha elvalnek is szeretnék majd újra házasságban élni.
2022. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tegye azt amit szeretne
2022. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Én 18 éve vagyok házas. Ha elválnék, nem akarnék újraházasodni. Ekkora kötöttség egyszer elég.
2022. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Egy elvált férfival ismerkedem és szóba is hozta már párszor, hogy szeretne megházasodni még, milyen esküvőt szeretnék, lánykérés stb.
2022. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Ma mar nincsenek házasságok amik kitartanának 20 evet se.
2022. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

Tavasszal hazasodom ossze a parommal, aki volt mar hazas. Szerelmes belem, egyutt tervezzuk leelni az eletunket, gyereket is szeretnenk.

Nem ertem azokat, akik pl egy rossz hazassagbol leptek ki, es utana valoban az eletuk szerelmet talaltak meg egy uj tarsban, miert nem akarnak vele osszehazasodni? Ha az elozo partner akivel rossz volt a hazassag, ert annyit hogy hozzamenjen/elvegye az illeto, a kovetkezo miert nem?

2022. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
#7 azért mert fekete-fehér az élet. Majd 10 év múlva te is látni fogod a többi szint is.
2022. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%
7 én is ezt hittem. aztán életem szerelmétől is elváltam.
2022. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
#8 vagyok: "nem" kimaradt. Az élet nem fekete-fehér.
2022. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!