Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Aki elvalt valóban nem szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elvalt valóban nem szeretne megegyszer házasodni? Egy komment ihlette a kérdést ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés
"sorstársad vagyok én is...én is elvált apukával élek már két és fél éve..nála se jött még szóba hogy eljegyez, nagyon fáj ez nekem, mert mindig az motoszkál bennem, hogy nem bízik még mindig igazán bennem, talán fél is az előző kapcsolatának kudarca miatt...pedig bennem megbízhat, életemben így nem szerettem még mint ahogy őt, nekem sem a gyűrű a lényeg, hanem a gesztus, nekem az azt jelentené, hogy IGEN TE KELLESZ EGÉSZ ÉLETEMBEN..."
2022. szept. 10. 12:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
"Ha az elozo partner akivel rossz volt a hazassag, ert annyit hogy hozzamenjen/elvegye az illeto, a kovetkezo miert nem?" Nyilván amikor elvette, akkor még nem volt rossz a kapcsolat, csak idővel romlott el. Lehet, hogy az illető már óvatosabban áll a házasság gondolatához, főleg ha nehéz válása volt, és azért benne van a pakliban, hogy ez megismétlődhet.
2022. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
(én is azt hittem huszonévesen, hogy az exférjemmel élem le az életem. Aztán a 17 évvel későbbi válóperünket az ellenségemnek nem kívánom. 11.voltam)
2022. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat első éveiben minden csodás, mindegyik fél meggyőződése, hogy együtt élik le az életüket.Aztán jönnek a gondok, mindkét fél más irányba tart, jön a válás, ami lelkileg megviseli az embert.Ha megismerkedik valakivel egy elvált ember, nem biztos hogy elhiszi a holtomiglan- holtodiglan szöveget, mondván hogy az előző is így indult.

Én úgy gondolom, hogy ez lehet sok elvált ember indoka.

Persze vannak olyanok is, akik másodjára is megpróbálják, nem veszi el a kedvüket az első csalódás, nem ábrándulnak ki a házasság intézményéből.

Hogy ki hogyan gondolkodik, szerintem nagyban függ az ember személyiségétől, az aktuális kapcsolat minőségétől, hogy hogyan élte meg az előző házasságát, tud e még bízni az emberekben.

2022. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem házasodnék újra, ugyanis a válás nem vlt egyszerű, és még egyszer ezt nem.


Bocsánat, nem vagyok hülye, hogy másodszor is szívassam magam (tudom, lehet, nem is lenne ez... és, ha mégis? Egyszer már megjártam, újra nem vagyok hajlandó).

2022. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
7-es valaszolo vagyok, es ezek szerint naiv. Igazatok lehet. De abban mindannyian egyeterthetunk, hogy akinek fontos a hazassag, es az elvalt parjanak nem, azoknak sajnos nem lesz jovojuk, hiszen egyiket sem lehet rakenyszeriteni a masik akaratara.
2022. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Két és fél év együttélés után miért nem kérdezel rá, hogy szeretne-e valaha elvenni téged feleségül? Értelmes felnőtt embereknek ezt tudnia kellene megbeszélni. Nem követelőzés vagy hiszti ha elmondod neki, hogy szeretnél házasságban élni. Ha hárít és kifogásokat keres, akkor nem akar téged elvenni.
2022. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
A volt párom elvált, 4 gyereke van. Minden tökéletesen működött köztünk 2,5 évig, mire közölte hogy azt érzi sosem fog akarni újraházasodni es újabb gyereket vállalni. Azt hiszem ő volt életem szerelme, de tényleg. Emiatt viszont ott kellett hagynom, és kegyetlen fájdalmat érzek azóta is.
2022. szept. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 ki a nő és ki a férfi?
2022. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%
Én 22/L ő 40/F😫
2022. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%
18 évvel idősebb pasinak szülni? Dehogy volt életed szerelme. Csak ő már férfi és nem fiú. 28-30 éves gyerektelen férfi kellene neked. Örülj, hogy őszinte volt.
2022. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!