Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés ötletek?

Figyelt kérdés
A párom tudja, hogy a közeljövőben meg fogom kérni a kezét. Együtt fogjuk megvenni a gyűrűt is, ezt megbeszéltük, hiszen egy életen át fogja viselni. Ennek ellenére meglepetésként szeretném megkérni egy olyan pillanatban, amikor nem számít rá. Ti hogyan kiviteleznétek így, közös gyűrű vásárlás esetén? Szerintem bármilyen programot kitalálok, mindig számítana rá.

2022. szept. 24. 18:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy nem vágyik nagy flancolásra, nekünk ez egy olyan privát dolog,ami csak kettőnkre tartozik, tehát nem szeretné, hogy pl más emberek is legyenek ott.
2022. szept. 24. 18:02
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Mi is együtt választottuk ki az eljegyzési gyűrűt. A megvétel után megbeszéltük, hogy ha lesz egy "tökéletes" pillanat, akkor majd megtörténik a lánykérés. Előtte az apukájától áldását kértem, erről ő nem tudott.


Én végül ott kértem meg a kezét, ahol anno összejöttünk.


Lillafüredre mentünk az erdei kisvasúttal egy szép, késő őszi napon, ott aztán eltöltöttünk egy napot (libegőzés, ebéd, sétálás, vízesés megnézése), majd csónakáztunk együtt (itt már annyira izgultam, hogy féltem, nehogy a tóban kössünk ki :D ). Végül csónakázás után a Hámori-tó partján a naplemente közben kértem meg a kezét. Az estét az ottani hotelben töltöttük.


Tudtam, hogy a párom nem szerette volna, ha egy szürke hétköznap este kérem meg a kezét egy fáradt munkanap után, de azt sem szerette volna, ha sokan látnák.


Én puhatolóznék ebben az esetben, hogy hogyan is képzeli el a lánykérést, a párod, milyen körülmények között örülne (pl. utazás során, egy hétköznap este vacsorával várva, étterem után, túrázás közben, stb.). Ez szerintem a legfontosabb, hogy ő minek örülne és milyen körülmények közötti lánykérésnek.

2022. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Az nem kezkérés amikor már megvan a válasz előre. Nincs mit kérni rajta.


Max a gyűrűatadásnak lenne csak így körítése. Ahhoz meg a ti szemelyes élményetek jo.

Pl ha van kedvenc vacsitörzshelyetek akkor ott.

Vagy ha szoktatok kirandulni hegyet mászni akkor a hegy csúcsán

Ha úszni jártok medencében pl éjszakai furdőzésnél


Szemelyes élményhez szokták kapcsolni ami mindenkinek más.

2022. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Mi is ezt beszéltük, hogy majd egy tökéletes pillanatban..:) Tudom, hogy mire vágyik, csak fèlek, hogy mindig számítana rá.
2022. szept. 24. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csináld azt, hogy elmentek a tökéletes, személyes programotokra, tök jól érzitek magatokat, meg minden, de a lánykérés nem ott lesz (hiszen számít rá), hanem amikor hazafelé mentek megálltok egy szép parknál vagy vmi és ilyen spontánnak tűnő módon kéred meg a kezét, amikor tényleg nem számít rá, mert azt hitte, hogy a programon lesz a lánykérés :D
2022. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Tudom, megbeazéltétek, hogy a tökéletes időpontban, helyen, de (ha szeret Téged, nem csak, a gyűrű gondolatát) Neki bármelyik időpont, helyszín tökéletes. Egyébként, egyik válaszoló amit írt, nagyon jó ötlet: elmentek valamerre, arra számít hogy megkéred a kezét, de mégsem, aztán hazafele, vagy otthon felteszed Neki a kérdést. Ha extrázni szeretnéd, megkérhetsz valakit (anyuka, haver, testvér, párod barátnője, bárki), hogy amíg nem vagytok otthon, díszítse fel a lakást. Pár gyertya, pár szál rózsa, akármi. És ne izgulj, ha izgulsz, és észre is veszi rajtad, rögtön tudni fogja. Ja, és még egy. Kicsit azért mindig számítani fog rá, de talán így nagyobb lesz a meglepetés. Ha megvettétek a gyűrűt, utána ne várd el, hogy majd elfelejti, meg idővel kevésbé számít rá. Nem fogja, csak azon fog aggódni, hogy meggondoltad e magad. Sok boldogságot!
2022. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!