Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek megkérhetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérhetem a párom kezét?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, ő 34 éves férfi, és 4 és fél éve vagyunk együtt kedvesemmel, 3 éve élettársak vagyunk, két éve teljesen együtt is élünk. Nagyon nagyon szeretem őt, és szeretném ezt hitvesi fellegekbe emelni.

2022. nov. 8. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy férfi nem kér meg, az azért van, mert (még) nem akar. Ha pedig (még) nem akar, akkor sem fogja (még) akarni, ha te kéred meg.

Nem lehetne, hogy csak beszélgettek erről, hogy te szeretnél vele összeházasodni? Enyhén feminista vagyok, emiatt is írom, hogy a jövőbeli tervek átbeszélése JOGOS egy nő részéről, hiszen az ő életéről is szó van, mem csak a férfi körül forog minden, hogy 100%-ig ő döntsön mindenrőp. Na de az, hogy a nő kéri meg a férfi kezét, az még nekem is sok...

2022. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, elírtam pár szót, ki van kapcsolva az automatikus javítás:D Előző voltam.
2022. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!