Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok, szerintetel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sirangel kérdése:

Mit gondoltok, szerintetel nem gond ha 2,5 év után megkérem a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én 2,5 éve szeretjük egymást ugyan voltak kissebb veszekedések de hol nincsenek? Szóval én 20 éves vagyok és ő 19 mit gondoltok nem lenne túl korai neki ez? Már hoztam fel a témát neki korábban viccesen és mindig mosolyogott szóval a válaszokat előre is köszönöm.

2018. aug. 13. 06:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem gond. Úgysincs semmi jelentősége, csak kap egy gyűrűt, és lehet felnőtteset játszani facebookon.

Esküvő mikor lesz?

2018. aug. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a Facebook a lényeg személy szerint nem is érdekel ki mit látt facebookon mert aki ott szeretne élni tegye azt de én nem... remélem így érted, hogy nem a facebook miatt szeretném :) és esküvő igazából azon nem gondolkodtam mert ő olyan, hogy nem szereti a tömeget lehet idővel ez változik de egyenlőre csak a kezét szeretném megkérni utána meg jönnek úgy is a dolgok.
2018. aug. 13. 06:46
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Mióta éltek együtt? Ha még nem éltek együtt, akkor teljesen felesleges megkérned.

Plusz, szerintem még nagyon éretlenek vagytok egy ilyen döntéshez. Látszik abból is, hogy ezt itt kérdezed meg.

2018. aug. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

1. Vagyok

Igen, pont erre céloztam, hogy taknyos kölykök vagytok, akik sose fognak összeházasodni, csak felnőtteset játszanak egy gyűrűvel, ami nem jelent semmit. Ezzel is csúfot űzve az egészből.

Aztán 5 évig úgy mutatod be, hogy a "menyasszonyom". Utána meg szakítotok. Jön a következő csaj, aki 3 hónap után hisztizni fog, mert te az exed megkérted, őt miért nem? Biztos nem szereted.

Komolyan mondom, hogy ideje lenne egy hivatalos keretet adni az eljegyzésnek is, hogy ne dobálózzon vele mindenki. Mint az èlettarsi kapcsolat, pl.


De ha eddig még nem tudtad volna, akkor elmondom neked, hogy ez egy népszokás, mint mondjuk a húsvéti locsolkodás. Azt se szoktad karácsonykor, mert nem illik. Ez is ilyen: akkor illik megkérni, ha belátható időn belül el is veszed, ami hagyományosan egy év. Vagyis megkéred, eljegyzés családi körben, ott bejelentitek az esküvő tervezett idejét, utána kb. lehet is kezdeni leszervezni. És pár hónappal később házasok vagytok.

Ez, hogy adsz egy bizsut, de szóba se kerül a házasság, kb. ugyanaz, mint ha adnál egy páros kulcstartót, vagy fél szív medált. Lesz mit visszaadni, ha összevesztek.

2018. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Tehát esküvőt nem akartok,csak eljegyzést. Sok értelme nincs, szóval nyugodtan játszatok felnőttest
2018. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Ez csak is rajtatok múlik, ti mit akartok.

Jó, a mai világban, mikor ilyen korban még ágyból ágyba ugrálnak az emberek, fura.

2018. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"és esküvő igazából azon nem gondolkodtam "

Akkor először ezzel kapcsolatosan üljetek le és beszéljétek meg, hogy ki mikor tervezne házasodni, hol élnétek, hogy osztanátok meg a költségeket, stb.

Annak semmi értelme, hogy most "megkéred", aztán 5 évig semmi - ha ugyan együtt lesztek még akkor.

2018. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

és esküvő igazából azon nem gondolkodtam - akkor meg minek bohóckodtok, hm?


A tömeg meg rohadtul nem kifogás, mert egy esküvőhöz pontosan 5! személy kell

- te, ő

- két tanú

- egy anyakönyvvezető


Voilá, de azért megkérni, hogy villoghassatok szerintem marha gáz :/

2018. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem baj, de szerintem nincs értelme még. Engem a lány helyében zavarna, ha megkérnek de nem komoly a szándék. Ha ő mégis komolyan veszi, akkor meg hallgathatod még évekig, hogy mikor lesz már az esküvő. És teljesen jogosan, mivel a lánykérés azt jelenti, hogy feleségül szeretnéd venni, nem pedig azt, hogy talán majd egyszer összeköltöztök, talán majd néhány év múlva kiderül hogy tényleg működtök együtt, és talán akkor majd beleegyeztek az esküvőbe. Nehéz úgy megmondani, hogy vele akarod leélni az életedet, ha azt sem tudod még milyen vele élni.


Ha romantikus meglepetésre vágysz szerintem vegyél neki egy szép nyakláncot, karkötőt vagy amit hord, és mondd el mennyire szereted. Akár gravíroztathatsz is bele, úgy még egyedibb.

2018. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy esküvőn még nem gondolkodtál...Ha nincs a lánykérés mögött komoly házasodási szándék, kb 1-2 éven belül, akkor semmi értelme megkérned a kezét, csak nevetséges bohóckodás az egész. A majd jönnek úgyis a dolgok nem különösebben vall valódi szándékra. Ez esetben, az ilyen 4-6-8, x év jegyben járogatás nevetséges. Akkor kérd meg, ha feleségül is veszed belátható időn belül. Egyébként semmi értelme.

Amúgy a ti dolgotok, nekem édes mindegy, csak ha majd megkérdezik mikor lesz az esküvő, és azt mondjátok, hogy hát arra még nem is gondoltatok, körbe fognak röhögni. Gyerekes dolog ez így.

2018. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!