Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetetek mit kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Előszőr elszeretném mondani,h mindig is azt szerettem volna,h a párom meglepjen egy gyűrűvel,nem kívántam nagyszabású felhajtásos leánykérést,csak arra számítottam,h egy váratlan pillanatban önerőből,kreativitásból,ő megkéri a kezem.7 éve vagyunk együtt,egy éve költöztünk össze,a szüleim azzal a feltétellel engedték,meg az együttélést,ha az utánna következő évben lesz eljegyzés. Szóval én a tavalyi év folyamán vártam,az évfordulónkra,Karácsonyra,és ismét a születésnapom következett.Előtte két nappal felhívott a párom és azt kérdezte,hogy a szülinapomra kérek-e egy gyűrűt?Nekem ez rosszul esett ,mert 7 év alatt azt gondoltam,hogy megismert annyira,hogy tudja azt mit szeretnék,meg mondogattam egy párszor azt,hogyan s miként szeretném.Én azt is megértem,hogy a jó szándék vezérelte,és csak azt akarta,hogy biztosan tetszedjen....de nem értem a pasik miért működnek fordítva.Én minden alkalmat meg radagok ahhoz,,hogy egy kis aprósággal meglepjem,mindig gondolok rá,ő meg szereti úgy elintéxzni,h megkéri a nővérét,vásároljon nekem valamit és ennyi amire persze én mindig rájövök.szóval hogyan kellett volna viselkednem,mert az én álláspontom szerint ez sértő volt rám nézve,és kiváncsi lennék mást mit mondott volna vagy csinált volna?!(vagy csak én vagyok ennyire hisztis)

2013. jan. 30. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Már ne is haragudj, de egy normális nőnek eszébe nem lenne ilyen háttérrel eljegyzést "várni".
2013. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Hobbi gyűrű lett volna. Te vagy hisztis.

Ha meg ennyire fontos akkor a válasz egy "Igen, kérek. A következőre meghívlak." lett volna, hogy ne legyen olyan vér komoly az egész. :D

2013. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az mondjuk kissé tényleg paraszt, hogy kvázi kötelezted, hogy megkérjen- gondolom, ő költözött oda hozzátok.

Épeszű felnőtt nő nem kér engedélyt anyutól és aputól, hogy összeköltözhet-e a párjával, hacsak nem magukhoz költözteti.

2013. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem meg jópofa, 7 év után talán nem kéne annyira vér komolyan venni a dolgokat. Neki ez így volt spontán....
2013. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
igen, te vagy hisztis
2013. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha jól értem. 7 éve vagytok együtt, de a neked szánt ajándékait is a tesója veszi, és ő csak átadja és megjátssza, hogy ő vette, választotta neked. Majd a következő (nevetséges) információ, hogy a szüleitek kikötik, mikor legyen az eljegyzésetek. A fiú ennek eleget akar tenni, és vesz egy gyűrűt, te meg az egész történetben azon vagy fennakadva, hogy "miért nem meglepetés?" ....


Sok itt a probléma, de nem az, hogy nem meglepetés a lánykérés... te nem érzed? Tényleg? Semmi mást?

2013. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Egyébként simán megmondhatnád neki, hogy mi bánt. Ha vele tervezed leélni az életedet, akkor az ilyesmit nem szabad elhallgatni.

2013. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Együtt éltek, tehát a kapcsolatotok már olyan mintha házasság lenne. Igazából csak a papír a különbség. Te kikötöd a szüleid javaslatára, hogy csak úgy költözöl hozzá, ha hamarosan gyűrűt is kapsz. A párod ebbe beleegyezik: holott jó eséllyel nem kért volna meg.... mivel már több mint 5 éve vártál rá akkor, és ő összeköltözött volna veled eljegyzés nélkül. De eljegyezne téged, mert ez neked és a családodnak fontos. Te folyamatosan várod a gyűrűt, hogy megkapd, mivel kikötötted a párodnak, hogy márpedig muszáj megkérnie. Innentől komolyan azt várod, hogy meglepetés legyen, és leboruljon előtted? Nem elkeseríteni akarlak: de azért kér meg, mert elvárod, nem azért, mert vágyik erre.
2013. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

1.Nem kértem engedélyt,csak nem szeretnék azt, h faképnél hagyjanak.

2.ő vett egy lakást,amit közösen tartunk fenn

3.igen mindig a nővérével vásároltat nekem,azzal a kifogással,h neki nincs rá ideje

4.tervezztük azt,h valamikor a jővőben lesz lagzi,tehát ő is szeretne megházasodni,csak úgy gondolja,h még ráérünk

5.csak azt szerettem volna,h komolyan gondolja át azt,h mit szeretne,mert ez számomra olyan nesze semmi fogd meg jól dolognak tűnik,hogy ha már akarod akkor már épen elveszlek..stb

2013. jan. 30. 16:23
 10/14 A kérdező kommentje:
És konkrétan a szüleim sem kötötték azt ki,h csak akkor költözhetek vele össze,csak megemlítették,h örülnének neki,ha lenne eljegyzés.Én sem vagyok rajta annyira az ügyön,mert nagyon jól elvagyunk,csak egyszerűen szeretném,ha másképp is összekötnénk az életünket.egyébként meg nem azért váratott eddig,mert nem akart elvenni,hanem mert így döntöttünk,közösen,hogy miután befejezem az egyetemet,utánna minden jöhet sorba.Szóvá tettem a dolgot, és érdekes módón ő megértette,h miért is esett ez nekem rosszul...
2013. jan. 30. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!