Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy lehet az, hogy mást alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy mást alig pár hónap eljegyeznek, míg engem 1 és fél év után sem?

Figyelt kérdés
Még nem élünk együtt, de a barátom azt mondta, ha majd együtt élünk, akkor majd eljegyez, de még nincs pénz összeköltözni. Találkozunk hétvégente, és ennyi a kapcsolatunk. Azért 29 évesen már én sem szeretnék egyedül maradni, azért már mégsem olyan, mint aki 20 éves, és mondjuk vár 4 évet az eljegyzéssel, házassággal.
2022. nov. 26. 13:38
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek van gyűjtött pénze is, de ő albérletbe nem akar menni.

Tudom hol él, voltam már a szüleinél is, bemutatott már rokonoknak is, Facebookon is fel vagyok vállalva, közös képeink vannak.

2022. nov. 26. 18:55
 12/45 anonim ***** válasza:
88%
Akkor miért nem költözik az egyiktek a másikhoz?? Nem értem. Szerintem ő nem is tervez veled komolyan, csak a fix pnci vagy akit heti egyszer megdughat, amíg nem találkozik az Igazival. Te már házasságról álmodozol, ő meg nem akar veled együtt élni se.
2022. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
És akkor erre mi lesz a megoldás? A semmire vesztek egy házat közösen? Vagy addig vártok, míg valamelyikőtök elég pénzt gyűjt össze egy saját ingatlanra?
2022. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idődet rabolja. 30+ évesen (mert gondolom idősebb nálad) inkább az anyjával él, ahelyett hogy összeköltözne veled. Ez a "nem akar albérletbe menni" csak kifogás. Vagy hogy tervezi a jövőt, házat vesz veled közösen anélkül, hogy egy percet is együtt éltetek volna, vagy téged is be szeretne költöztetni az anyukája lakásába? Tiéd a döntés, vagy szenvedsz tovább és még több évet hajítasz ki a kukába, vagy keresel egy normális férfit. Azt meg csak mellékesen jegyzem meg, hogy egy ilyen smucig alaktól ne várj eljegyzési gyűrűt, sajnálná rá a pénzt.
2022. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

"Mindkettőnknek van gyűjtött pénze is, de ő albérletbe nem akar menni."

Pont ezt mondta az exem. Kb. sohasem tudtunk volna összegyűjteni egy lakásra, ugyanis Bp-n élünk és egy lakás itt (a környező településeken is) minimum 30 millió Ft. Merthogy ő egy forint hitelt SEM akart felvenni. Kapcsolatunk 2. évében örököltem egy lakást és mikor újra felvetettem az összeköltözést, kiborult, hogy "mindig csak erről

beszélek, neki elege van" és szakított velem... 😀 Nyilvánvalóan már nem volt több kifogása, így nem volt más választása, mint szakítani, hiszen valójában sohasem akart velem komolyabb kapcsolatot, végig csak hitegetett - én meg hittem is neki.

Ha egy férfi szeret egy nőt, a legalja putriba is utána megy. De majd rájössz te is - addig is hidd azt, hogy a pasid nagyon szeret téged és a külsős emberek véleménye csak puszta rosszindulat.

2022. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Ja és engem is bemutatott mindenkinek. Semmit sem jelent.
2022. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
9%
Ezért nem kezdek csóró pasival! Én szeretek KÜLÖN együttélni, szeretem az anyagi biztonsagot. Stb.
2022. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Van aki komolyan gondolja a párjával, a te pasidnak meg elég az is ha csak hétvégente találkozgattok meg összejártok dugni. Nem tervez veled komolyabb kapcsolatot, ennyire egyszerű.

Mi 24/21 évesen jöttünk össze. 6 hónapja voltunk együtt mikor megkért a párom úgy, hogy màr előtte is megvolt erről a kommunikáció, sokat beszélgettünk róla, hogy mindketten házasságpártiak vagyunk, mit hogyan szeretnénk, és tervezgettük a közös jövőnket. Újabb 6 hónappal később, költöztünk össze, aztán újabb 6 hónap múlva, azaz összességében 1,5 év kapcsolat után össze is hàzasodtunk.:) Na, kb így néz ki amikor egy pár mindkét tagja komolyan gondolja a kapcsolatot és a tetteik is ezt mutatják, nem csak szavak.

36/N

2022. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
9%

Nem értem mi ez az eljegyzés para? Az csak egy papír…

Mi 27 éve élünk együtt boldogan, sosem éreztük, hogy egy papírnak kellene összekötnie minket.

2022. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
89%

#19! Idézném az egyik hozzászólót egy másik hasonló kérdés alatt. Valami olyasmit írt, hogy: "Nem kell a duma, hogy a papírtól nem lesz erősebb a kapcsolat! Egy erős kapcsolat ismérve az, hogy a felek elköteleződnek egymás irányába hivatalosan is". Valami ilyesmit írt és igaz.

Valamint olyat még mem hallottam, hogy valakik 40 éve élnek boldog párkapcsolatban... :D Házasságban... Olyat már igen. Az a férfi, aki nem veszi el a nőjét, nem vele tervez megöregedni. Ez ennyi, nem kell félrebeszélni...

2022. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!