Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyire normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális, ha egy srác közel 2 hónap együttjárás után el akarja jegyezni a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Majd rá 1 hónapra meg is teszi. Maga az eljegyzés pedig pont karácsonykor lesz. Azaz közel 3 hónap járás után. Érthető, ha a lány családtagjai közül nem örül ennek mindenki egyáltalán?


28F, 22L


2019. dec. 23. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Érthető. Felelőtlen döntés.
2019. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem 3 hónap után ez iszonyat korai.
2019. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

Az eljegyzés nem kötelez semmire. Tehát csak egy összetartozást jelző szokás.

Semmi jelentősége.

Ha így érzik jól magukat, a francot sem érdekli.

2019. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%
szerintem a csaj tuti bedrogozta
2019. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Szeritnem ez olyan sosem lehet tudni dolog.


Mikor mi megismerkedtünk, másnap összeköltöztünk. Azóta is életem legjobb döntése volt, már a felesége vagyok és babánk lesz.


Van, akinek évekig nem jó a kapcsolata. Nem lehet ebből megállapítani.


Ettől függetlenül megértem a szülők aggodalmát.

2019. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Felelőtlen döntés még ha amugy mindketten is érzik hogy oke ő a tökéletes és minden mukodik akkor is tul gyors! Legalább 1 évig járjanak de úgy hogy együtt élnek utána mehet az eljegyzés..... ha nagyon készek már...
2019. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én már a legelején éreztem, hogy ez lesz, hogy ez a srác ilyen. Jövő karácsonyig lesz eljegyzés-ezt mondtam a családtagoknak. De azt álmomban nem gondoltam volna, hogy idén karácsonyig!


Mi lehet ennek az oka? Ilyen gyorsan meg akarja fogni a lányt? Szerintem sok barátnője nem lehetett, vagy még nem is volt...

2019. dec. 23. 17:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam ilyet, ismerősi körben.

Ott kb az volt a szitu, hogy a gyerek csúnya, valahogy sikerült egy jó csajt összeszednie, aki nyilvánvalóan főnyeremény volt neki.

Meg kellett fogni, mert ilyen mákja többet úgysem lett volna.

2 hónap múlva eljegyzés, rá 1 évre házasság + baba.

Csaj meg pont az a típus, aki korán akarta ezeket.

2019. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Egy éve vagyok együtt a párommal, meg a haverja is kB, de ők pár hónappal később jöttek össze. Ennek ellenére pár hete még akarta kérni a csaj kezét úgy, hogy távkapcsolatban vannak, tehát kéthavonta találkoznak pár napra kB. Az a helyzet, hogy a haverunkat is csak most kezdtem kiismerni pár hete, miután többször nálunk aludt, stb., az elején néhány rossz szokása nem tűnt fel, míg nem töltöttem több időt vele. A párommal is már egy ideje együtt élünk, és kezdenek előjönni a vitás kérdések. Persze ez nem jelent semmit, ettől még simán lehet, hogy mindketten együtt leszünk a párunkkal 10 vagy akár 50 év múlva is, viszont ezek fontos dolgok. Meg kell tapasztalni a hasonló helyzeteket, mert előbb-utóbb úgyis előjönnek, és hogy ezzel hogy tudnak vagy nem tudnak megbírkózni a felek, az sok mindent elárul a kapcsolat jövőjéről. Ameddig egy-két hasonló krízist nem kellett megoldaniuk együtt, addig nem érdemes házasodni, mert a rózsaszín köd nem fog örökké tartani, és fontos tudni, hogy a hibáival együtt is el tudom-e fogadni a másikat hosszú távon, amik nem 2 nap alatt fognak előjönni.
2019. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cseppet se. Úgy érzi, jó vásárt csinálna a dologgal.
2019. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!