Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Még a legerősebb komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a legerősebb komoly párkapcsolatnak esetén is korai kettő hónap után az eljegyzés?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 14:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Két hónap után még nem is ismeritek egymást. A komoly kapcsolattól messze vagytok. Nyugodtan jegyezzétek el egymást, aztán ha kibírtok egymás mellett 2 évet, akkor lehet házasodni.
2020. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

2 hónap után még azt sem tudod a másikról, hogy milyen ember, ki ő, hogy reagál egy veszekedésre, együtt tudsz -e vele élni... Gyakorlatilag idegenek vagytok, erős kapcsolat ez még nem lehet.

Az eljegyzés semmit nem jelent, magadhoz nem kötsz vele senkit.

2020. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Aki ekkora fhasz kérdést képes megírni, annak semmilyen komoly gondolata, döntéshozó képessége nincs.
2020. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%

Általában igen.

Engem 3 hónap után jegyzett el a férjem, ennek már 3 éve. De mi előtte együtt dolgoztunk 1 évet.

2020. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Egy kapcsolat 2 hónap után nem komoly. Szerintem legalább fél év együttélés kell ahhoz, hogy ne egy röhejes kirakatkapcsolat megkoronázása legyen az eljegyzés, hanem legyen alapja. Eljegyezgetni egy félig idegent ugyanaz a majomcirkusz, mint mikor az ember távolról bámul valakit és azt mondja, szerelmes belé... Alaptalan, nevetséges. Lehet, hogy bejön, de az csak szerencse lesz.
2020. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%
Engem 8 hónap után jegyeztek el, még 2018-ban. Azóta 2x lett lemondva az esküvőnk. Nem vonok le semmilyen következtetést, de azért beszédes.
2020. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Baratnom oktoberben ismerte meg elete szerelmet, osszekoltoztek, februarban teherbe esett, majus eskuvo. Mar ott bajok voltak... mire a gyerek megszuletett elromlott minden, de meg szenvedtek evekig hazassagban, majd most evek ota a valassal. 2 honap alatt senkit nem tudsz kiismerni.
2020. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%
Már bocs, de nagyon ezo hülyének és/vagy naívnak kell lenni, hogy ez a kérdés így megfogalmazódjon. Ha előtte 20 éve ismernéd, akkor is korai lenne, mert teljesen más egy párkapcsolatban lenni.
2020. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
2 hónapig baromi könnyű fenntartani "erős" meg "komoly" kapcsolatot. Gyakorlatilag semmit nem kell érte tenni. Nem is ismeritek egymást, fogalmatok nincs róla milyen ember a másik, mind a ketten a lehető legjobb éneteket mutatjátok aminek köze nincs a valósághoz. Arról sincs fogalmatok, hogy tud-e a másik hosszú távon, évekig ugyan olyan energiát fektetni egy kapcsolatba. Amíg ezzel nem vagytok tisztában, amíg nem éltetek együtt évekig egy tökéletes kapcsolatban addig felelőtlen, hülye döntés még csak gondolni is a házasságra.
2020. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Engem is el akartak jegyezni 2 hónap után ... Jól pofán röhögtem az illetőt és megmondtam neki, hogy nem is ismer igazán... Még is, mire fel akarja ezt?! Aztán szakítottam vele, pedig nálunk tényleg nagyon nagy volt a szerelem... Ez már lassan 10 éve történt, nem bánom hogy akkor úgy döntöttem. Bár még mindig nagy köztünk a vonzalom. Baráti szinten megmaradtunk egymásnak és tartjuk a kapcsolatot. Azóta, köszönöm szépen, férjnél vagyok és vagy gyerek is. A férjem 3 év után kérte meg a kezem ( így ideális), rá 1 év esküvő és már 2 éve boldog házasságban élünk egymás mellett 🙂
2020. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!